Haberler

Çameli 2023 Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası Organizasyonu

Güncelleme:

Denizli'nin Çameli ilçesinde 9. Çameli XC Open 2023 Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası düzenlenecek. Organizasyona 22 ülkeden 85 sporcu katılacak.

Denizli'nin Çameli ilçesinin Yaylacık Dağı mevkiinde 21-27 Temmuz 2023 tarihlerinde 9. Çameli XC Open 2023 Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası organize edilecek.

Çameli ilçesi "Ekoturizmde Yeni Destinasyonlar Sonuç Odaklı Programı" dahilinde uluslararası bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. Çameli 2023 Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası organizasyonu Denizli Valiliği, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çameli Kaymakamlığı, Çameli Belediyesi, Çameli Yerel Eylem Grubu, Yamaç Paraşütü Dünya Kupası Organizasyonu ve Dünya Hava Sporları Federasyonu iş birliğiyle gerçekleştiriliyor.

Organizasyona 22 ülkeden 85 sporcu katılacak. Organizasyonun başlayacağı 21 Temmuz Cuma günü, Yaylacık Dağı'nda i ve Çameli Belediyesinin yürüttüğü Çameli Hava Sporları Merkezi projesinin lansmanı gerçekleştirilecek. Yaylacık Dağı'nda mevcut altyapının iyileştirilerek, etkinlik alanının dönüştürüldüğü proje ile Çameli'ye uluslararası standartlarda yamaç paraşütü pist alanının olduğu Hava Sporları Merkezi kazandırılacak. Çameli, 2023 Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası organizasyonunda, proje dahilinde düzenlenen alanlar kullanılırken yarışma süresince sporcular, Çameli Taş Konaklarda konaklayacak.

Çameli 2023 Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası organizasyonunun, Çameli'nin uluslararası yamaç paraşütü dünyasında adından söz ettirmesini sağlayacağı belirtildi. - DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Denizli Çameli Dünya Spor Haberler

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title