Salihli'de, Türk Telekom'un Yenilikleri Anlatıldı

Salihli'de, Türk Telekom'un Yenilikleri Anlatıldı

Türk Telekom Genel Müdürlüğü'nün Yeni Yatırım Programları Çerçevesinde Uygulamaya Koyduğu Yenilikler, Manisa'nın Salihli İlçesinde Düzenlenen Toplantı ile Tanıtıldı.

Salihli'de, Türk Telekom'un Yenilikleri Anlatıldı

Türk Telekom Genel Müdürlüğü'nün yeni yatırım programları çerçevesinde uygulamaya koyduğu yenilikler, Manisa'nın Salihli ilçesinde düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

Ziraat Odası Hipporetapi Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısına Türk Telekom İl Müdürü Resul Aydın, İl Müdür Yardımcısı Kadir Can Eskihancılar, Salihli Telekom İşletme Müdür Yardımcısı Levent Beşkazalıoğlu, Salihli Telekom Operasyon Uzmanı Yaşar Sarıkan, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Celal Bostan ve Alaşehir Telekom İşletme Şefi Atilla Bayram katıldı. Kahvaltılı toplantıda, Türk Telekom'un getirdiği yenilikler hakkında bilgiler veren Aydın, 'Her Hafta Bir Yenilik' sloganı çerçevesinde her hafta yeni bir hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi. Aydın, "Telekom'da artık her bütçeye uygun olarak yeni tarifeler bulunuyor. Abonelerimizin daha sağlıklı internet ve telefon kullanmaları için yeniliklerimiz ve çalışmalarımızı bundan sonra da devam edecektir" dedi.

(ES-ÖA) 28.06.2008 14:41 TSİ