Pegasus Hava Yolları Haberleri

Pegasus Hava Yolları haber, Pegasus Hava Yolları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pegasus Hava Yolları - 10.01.2019
Yarınlara Uçuyoruz Projesi'nin 2. Başvuru Dönemi Başladı
Pegasus Hava Yolları'nın, Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde başlattığı Yarınlara Uçuyoruz Projesi'nin 2. başvuru dönemi başladı.
Pegasus Hava Yolları - 09.01.2019
Pegasus "Yılın Yerli Dijital Hava Yolu Şirketi" Seçildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü şunları kaydetti: "2018 yılında girdiğimiz dijital dönüşüm hareketiyle birlikte, Pegasus'un düşük maliyetli bir hava yolu olarak misafirlerine sunduğu fiyat avantajının yanı sıra, sunduğu dijital teknoloji çözümleri ve yeniliklerle de öncü ve misafirini düşünen bir hava yolu olduğunu vurgulamaya devam ediyoruz.
Pegasus Hava Yolları - 22.12.2018
Pegasus, Türkiye'nin 3. Büyük Hizmet İhracatçısı Oldu
Pegasus Hava Yolları, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) "Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı" araştırmasında Türkiye genelinin ve kendi sektörünün 3. büyük hizmet ihracatçısı oldu.
Pegasus Hava Yolları - 08.12.2018
Verimlilik ve Teknoloji Fuarı
Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı da iş hayatında edindiği deneyimleri paylaştı.
Pegasus Hava Yolları - 07.12.2018
Pegasus'un "Yarınlara Uçuyoruz Projesi"Ne Ödül
Pegasus Hava Yolları, sürdürülebilir kalkınma hedefine ulaşmak için tasarlanan, topluma yarar sağlayan ve değer katan projelerin ödüllendirildiği 10. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi Sosyal Kalkınma Hedefleri Akademi Ödülleri'nin "Hedefler İçin Ortaklıklar" kategorisinde ödüle layık görüldü.
Pegasus Hava Yolları - 28.11.2018
Pegasus Gençleri 'Yarınlara Uçuruyor'
PEGASUS Hava Yolları, Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde 'Yarınlara Uçuyoruz' projesini başlattı.
Pegasus Hava Yolları - 16.11.2018
Pegasus, 16. Altın Örümcek'te 2 Ödül Kazandı
Pegasus Hava Yolları, yenilenen internet sitesiyle 16. Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında iki ödüle layık görüldü.
Pegasus Hava Yolları - 15.11.2018
Pegasus'tan Ankara-Paris Hattı
Pegasus Hava Yolları, 17 Aralık'tan itibaren Ankara ile Paris arasında haftanın iki günü karşılıklı seferler başlatacak.
Pegasus Hava Yolları - 11.11.2018
Kahkahalar 'Havada' Uçuştu
  PEGASUS CEO'SU NANE: SEKTÖRDE PEK ÇOK YENİLİĞİN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPIYORUZ   İstanbul Komedi Festivali kapsamında Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen bu sürpriz etkinlik için Pegasus CEO'su Mehmet T. Nane, "Pegasus Hava Yolları olarak sektörde pek çok yeniliğin öncülüğünü yapıyoruz.
Pegasus Hava Yolları - 22.10.2018
Pegasus'tan Yeni Uçuş Noktaları
Pegasus Hava Yolları, 16 Aralık'tan itibaren İstanbul ile Hollanda'nın ikinci büyük şehri Rotterdam arasında haftanın dört günü karşılıklı seferleri başlatırken, kasım ayı itibarıyla da İzmir ve Ankara'dan Hamburg'a direkt uçuşlar gerçekleştirecek.
Pegasus Hava Yolları - 11.10.2018
Gençlerin Fikirleri 'Yarınlara Uçacak'
PEGASUS Hava Yolları, Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde 'Yarınlara Uçuyoruz Projesi'ni başlattı.
Pegasus Hava Yolları - 11.10.2018
Pegasus'tan Yarınlara Uçuyoruz Projesi
Pegasus Hava Yolları tarafından, 18-29 yaş arasındaki gençlerin Türkiye içindeki toplumsal fayda ve dayanışma temelli fikirlerini desteklemek amacıyla Yarınlara Uçuyoruz Projesi başlatıldı.
Pegasus Hava Yolları - 08.10.2018
Sabiha Gökçen'e Körfez Ülkelerinden Yoğun İlgi
KÖRFEZ'DEN EN ÇOK PEGASUS UÇUYOR Pegasus Hava Yolları, Türkiye'nin en büyük ikinci havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan Körfez ülkeleri arasında 10 noktaya uçarak en fazla frekansa sahip havayolu konumunda bulunuyor.
Pegasus Hava Yolları - 02.10.2018
Alev Alan Elektronik Sigara, Yolcu Uçağını Yolundan Etti
Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul-Paris seferini gerçekleştiren tarifeli uçağı, kargo bölümünden duman sinyali gelmesi üzerine Zagrep’e zorunlu iniş yaptı.
Pegasus Hava Yolları - 02.10.2018
Pegasus Uçağından Zagrep'e Zorunlu İniş
Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen-Paris Orly seferini yapan uçakta bir yolcunun çantasında bulunan elektronik sigaranın alev aldığı, pilotların yolcu güvenliğini gözeterek aldıkları tedbir sonucu, söz konusu uçağın Zagreb Havalimanı'na iniş yaptığı bildirildi.
Pegasus Hava Yolları - 29.09.2018
Pegasus'tan Kasırga Nedeniyle Ücretsiz Bilet Değişimi
PEGASUS Hava Yolları, Ege Kıyılarını ve Batı Marmara'yı etkilemesi beklenen kasırga nedeniyle yarınki İzmir, Bodrum, Dalaman ve Edremit seferleri için ücretsiz bilet değişimi gerçekleştirecek.
Pegasus Hava Yolları - 23.09.2018
Pegasus Golf Challenge Turnuvası 10'uncu Kez Yapıldı
Kemer Country Club'da düzenlenen turnuvada çeşitli kategorilerde ödüller verildi   Mehmet T. Nane: "Enerji çok yüksekti ve katılım çok çok iyiydi" "Neden bizden de bir Tiger Woods çıkmasın?"   İbrahim ALİOĞLU - Ali DANAŞ - Doğanay YAVUZ / İSTANBUL - Pegasus Golf Challenge Turnuvası, 22-23 Eylül tarihlerinde Kemer Country Club'ta gerçekleştirildi. Pegasus Hava Yolları'nın 2009 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 10'uncu kez düzenlenen turnuva, dün sabah saatlerinde başladı ve bugün akşam düzenlenen ödül töreniyle son buldu.
Pegasus Hava Yolları - 20.09.2018
Pistten Çıkan Uçağın Tahsisi Onandı, Nakil Çalışmalarına Başlandı
'TAHSİSİNİ ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ' Başkan Sağıroğlu, havalimanı VIP girişine yakın bir noktada bekletilen uçağın yanında, uçak gövdesinin tahsisine ve nakil işlemlerine ilişkin gazetecilere açıklamada bulundu. Uçağın tahsisin onaylandığına dair belgeyi gösteren Sağıroğlu, nakil için İstanbul'dan profesyonel bir ekiple çalışma işlemi yapacaklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ülke genelinde millet kıraathanelerinin yaygınlaştırılması amacıyla çalışma başlatıldığını anımsatan Sağıroğlu şunları söyledi: "Hizmet dışı kalan uçak için Yomra Belediyesi olarak, firma yetkilileriyle beraber yapılan hibe protokolü neticesinde Gümrük Başmüdürlüğümüze müracaatta bulunduk. Bu uçak Pegasus Hava Yolları'na kiralık olarak verilmişti.
Pegasus Hava Yolları - 19.09.2018
Pegasus, Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde Finale Kaldı
Pegasus Hava Yolları Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında "Müşteri İçgörüleri ve Geri Bildirim" kategorisinde finale yükseldi.
Pegasus Hava Yolları - 30.08.2018
Uluslararası Havacılık İçin Karbon Ofset ve Azaltma Planı Semineri
Pegasus Hava Yolları açıklamasına göre, IATA'nın düzenlediği CORSIA Emisyon İzleme Planı Semineri, Pegasus Hava Yolları sponsorluğunda 28-29 Ağustos'ta Crowne Plaza İstanbul-Asia Hotel'de gerçekleştirildi.
Pegasus Hava Yolları - 16.08.2018
Havayolu Şirketlerinden Kurban Bayramı İçin Ek Sefer
Pegasus 128 ek sefer düzenleyecek Pegasus Hava Yolları da uzun Kurban Bayramı ve sonrasında gelen 30 Ağustos nedeniyle tatillerini birleştiren misafirlerine ek seferleriyle destek olacak.
Pegasus Hava Yolları - 10.08.2018
Pegasus'tan Kurban Bayramı İçin Ek Seferler
Pegasus Hava Yolları, 9 güne çıkan Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yurt içi ve dışı seferlerini artırdı.
Pegasus Hava Yolları - 30.07.2018
Yenilenen Uçuş Programı Pegasus Plus Artık "Pegasus Bolbol"
Pegasus Hava Yolları, misafirlerinin puan kazanmasına olanak sağlayan yeni uçuş programı Pegasus BolBol'u uygulamaya aldı.
Pegasus Hava Yolları - 21.07.2018
Gülse, Pegasus Filosuna Katıldı
YENİ nesil çevreci motorlara sahip uçaklarla filosunu genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, 2018 yılında filosuna katılacak 10 yeni uçaktan yedincisi olan TC-NBY kuyruk tescilli "Gülse" isimli uçağı teslim aldı.
Pegasus Hava Yolları - 21.07.2018
Gülse, Pegasus Filosuna Katıldı
Pegasus Hava Yolları, 2018 yılında filosuna katılacak 10 yeni uçaktan yedincisi olan TC-NBY kuyruk tescilli "Gülse" isimli uçağı teslim aldı.
Pegasus Hava Yolları - 10.07.2018
Pegasus'a İnsan Kaynakları Alanında 2 Uluslararası Ödül
Pegasus Hava Yolları, insan kaynakları alanında dünyanın en önemli ödülleri arasında yer alan HR Excellence Awards ve The Peer Awards For Excellence'tan birincilikle döndü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pegasus Hava Yolları Haberleri | Pegasus Hava Yolları Haber - Haberler - Sayfa 6 - Pegasus Hava Yolları haberleri, son dakika pegasus hava yolları haber ve gelişmeleri burada. İlk Fırsat Programı Şevket Sabancı Adıyla Birlikte Anılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 07:38:54. #1.15#
title