Pegasus Hava Yolları Haberleri

Pegasus Hava Yolları haber, Pegasus Hava Yolları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pegasus Hava Yolları - 24.07.2019
Pegasus çalışanlarından yeni şirket değerleri videosu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Pegasus Hava Yolları İnsan Kaynakları Direktörü Dilara Oğur, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizi biz yapan, geleceğe taşıyacak, birlikteliğimizi güçlendirerek ve her alanda daha başarılı kılacak değerlerimizi çalışanlarımızla birlikte bir yıl süren titiz bir çalışma sonucunda yeniden tanımladık.
Pegasus Hava Yolları - 25.06.2019
Pegasus 150 pilot istihdam edecek
Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, bu yılın ocak ayında Pegasus Pilot Yetiştirme Programı'nı başlattıklarını belirterek, "Yıl sonu itibarıyla seçtiğimiz 150 yeni pilot adayına 2 yıllık eğitim vermeye başlayacağız. İlk gruplarımız eğitimlerine başladılar.
Pegasus Hava Yolları - 11.06.2019
Mehmet Nane, IATA Yönetim Kurulu'nda
İSTANBUL(AA) - Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA'nın (IATA) Güney Kore'nin başkenti Seul'da düzenlenen Genel Kurul Toplantısı'nda yönetim kurulu üyesi seçildi.
Pegasus Hava Yolları - 30.05.2019
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bayram tatili yoğunluğu
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılan açıklamaya göre, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili için seyahatlerin başlayacağı yarından itibaren Türk Hava Yolları 15, Pegasus Hava Yolları da 20 ek sefer düzenleyecek.
Pegasus Hava Yolları - 24.05.2019
Pegasus'tan İstanbul Okan Üniversitesi öğrencilerine kariyer imkanı
Pegasus Hava Yolları, İstanbul Okan Üniversitesi Pilotaj Bölümü öğrencilerine kariyer imkanı sunuyor.
Pegasus Hava Yolları - 11.05.2019
Dha Yurt Bülteni -14
(ÖZEL) - Kuş sürüsüne çarpan uçak sorunsuz indiİSTANBUL'dan Kahramanmaraş'a giden Pegasus Hava Yolları'na ait uçak havadayken kuş sürüsüne çarptı.
Pegasus Hava Yolları - 09.05.2019
Müjdat Gezen, Almanya'ya Gitti
Gezen, Sabiha Gökçen Havalimanı muhabirlerine şunları anlattı: "Sabah 00.06'da kalktık ekibimle havalimanına geldik. Fakat benim pasaportumda bir engel çıktı. Pasaportuma el konuldu. Ekibimi yolladım ben geri döndüm. Daha sonra Ankara Genel Müdürlüğü tarafından halledildi. Ondan sonra kalktık geldik. Şimdi oyuna yetişmeye çalışacağız. Almanya'da üç şehirde Duisburg, Köln ve Frankfurt'ta oynayacağız. Bu akşam oyunum. Yetişemezsem yarına alacaklar. Matine çünkü. 3 bin kişi var. O kadar bilet yakılamaz. Gidip oynayacağız. Yanlışlıkları düzelttik." Gezen, açıklamanın ardından Almanyaya gitmek için pasaport kontrolünden sorunsuz geçti. Gezen daha sonra Pegasus Hava Yolları'nın 17.
Pegasus Hava Yolları - 03.05.2019
Pegasus'a Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülü
Pegasus Hava Yolları adına ödülü Misafir Deneyimi Müdürü Demet Yarkın ve ekibi aldı.
Pegasus Hava Yolları - 15.04.2019
Pegasus'a İngiltere'den Ödül
Pegasus, gösterdiği yüksek performans nedeniyle dünya genelinde farklı sektörlerden şirketlerin katıldığı, British Safety Council tarafından düzenlenen, iş sağlığı ve güvenliği sektörünün ilk ve en prestijli ödülü olan Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri'nde (International Safety Awards) Merit Kategorisi'nde ödüllendirildi. Pegasus'tan yapılan açıklamaya göre, bu yıl 61'incisi düzenlenen ve dünya genelinde her sektörden 600'e yakın şirketin katıldığı yarışmada, şirketlerin 2018 yılında iş güvenliği konusunda yaptığı en iyi proje ve uygulamalar, British Safety Council konseyi tarafından detaylıca değerlendirildi. Pegasus Hava Yolları, son yıllarda iş güvenliği konusunda kurduğu izleme ve iyileştirme sistemleri ile birçok firma arasından ödüle hak kazandı.
Pegasus Hava Yolları - 14.04.2019
Pegasus'tan 'Anneler Günü' Kampanyası
Pegasus Hava Yolları, Anneler Günü'ne özel tüm yurt içi uçuşlarında yüzde 30 indirim fırsatı sunan kampanya başlattığını açıkladı.
Pegasus Hava Yolları - 09.04.2019
Pegasus'un Yarınlara Uçuyoruz Projesi'nde Yeni Proje Fikirleri Seçildi
Pegasus Hava Yolları'nın, Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde başlatılan Yarınlara Uçuyoruz Projesi'nin ikinci başvuru dönemi 103 başvuruyla sona erdi.
Pegasus Hava Yolları - 25.03.2019
Pegasus'tan Artan Yakıt Maliyetlerine 'Hedge' Önlemi
OPEC'in üretim kısıntıları, İran ve Venezuela'nın petrol ihracatına yönelik yaptırımları etkisiyle petrol fiyatları yükselmeye devam ediyor. Ancak buna rağmen artan petrol fiyatlarının Pegasus'un yakıt maliyetlerini etkilemediğinin altını çizen Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Nane, "Kullandığımız yakıtların belli bir oranını hedge ettiğimiz için çok az bir kısmı bizi etkiliyor" dedi.
Pegasus Hava Yolları - 05.03.2019
Pegasus'tan 2018'de 507 Milyon Lira Net Kar
Pegasus Hava Yolları'nın 2018 net dönem karı 507 milyon lira olarak gerçekleşti.
Pegasus Hava Yolları - 12.02.2019
İlk Fırsat Programı "Şevket Sabancı" Adıyla Birlikte Anılacak
"İlk Fırsat Programı "Şevket Sabancı" adıyla anılmayı hak etti" Açıklamada,11 Şubat akşamı düzenlenen Esas Sosyal Yıllık Buluşmasındaki konuşmasına yer verilen Esas Sosyal Kurucular Kurulu Başkanı Emine Sabancı Kamışlı, Titiz ve özverili çalışmalarının hepsinin arkasında aslında bir 'vizyoner' olduğunu belirterek şunları kaydetti: "60'ı aşkın yıldır azimle çalışmış, iş dünyasının duayenlerinden olmuş, toplumsal problemlere her daim çözüm aramış ve her zaman geleceğin gençlerde olduğuna inanmış biri… Kendisinin 2000 yılında Esas'ı yaratma aklı, bugün bizlere Esas Sosyal ile topluma geri verme imkanını sağladı. Bugüne kadar kat ettiğimiz yol ve yarattığımız sosyal etki, kendisinden öğrendiklerimizle mümkün oldu. ve bugün gururla açıklıyorum ki, geldiğimiz noktada artık İlk Fırsat Programı da bu vizyoner ile, yani Sevgili Babamız 'Şevket Sabancı' adıyla bir anılmayı hak etti." Kamışlı, gençlerin ayrımcılık yapılmadan geleceğe umutla bakabilmesinin önemine vurgu yaparak, gençlerin işsizlik sorununun aslında herkesin sorunu olduğunu belirtti ve "İş aslında var ama nerede var, işte onu bilip arz ile talebi akıllıca buluşturmak gerek. Biz bunun için İlk Fırsat köprüsünü inşa ettik. Şevket Sabancı ismiyle vereceğimiz desteğin sürekliliğini teyit ettik. Ama bu sağlamlığı teyit edilen köprüyü süratle daha da genişletmek gerek. ve bu da ancak el ele verirsek olur. Büyük bir mutlulukla bu nosyonu benimsemiş 2019 İlk Fırsat kurumsal destekçilerimizi sizlere açıklamak istiyorum. Sanko Holding, Akfen Holding, Fiba Group, Pegasus Hava Yolları, Volkswagen Doğuş Finans ve Esas Gayrimenkul.
Pegasus Hava Yolları - 12.02.2019
Esas Sosyal'in İlk Sosyal Yatırımı İlk Fırsat, Artık 'Şevket Sabancı' Adıyla Birlikte Anılacak
Emine Sabancı Kamışlı: "Gençlerin işsizlik sorunu ancak el ele verirsek çözülebilir" Gençlerin ayrımcılık yapılmadan geleceğe umutla bakabilmesinin önemine vurgu yapan Emine Sabancı Kamışlı, "Gençlerin işsizlik sorunu aslında hepimizin sorunu. İş aslında var ama nerede var, işte onu bilip arz ile talebi akıllıca buluşturmak gerek. Biz bunun için İlk Fırsat köprüsünü inşa ettik. Şevket Sabancı ismiyle vereceğimiz desteğin sürekliliğini teyit ettik. Ama bu sağlamlığı teyit edilen köprüyü süratle daha da genişletmek gerek. ve bu da ancak el ele verirsek olur. Büyük bir mutlulukla bu nosyonu benimsemiş 2019 İlk Fırsat kurumsal destekçilerimizi sizlere açıklamak istiyorum. Sanko Holding, Akfen Holding, Fiba Group, Pegasus Hava Yolları, Volkswagen Doğuş Finans ve Esas Gayrimenkul" dedi.
Pegasus Hava Yolları - 07.02.2019
Pegasus'a "Entegre Yetenek Stratejisi" Ödülü
Pegasus Hava Yolları, Human Capital Management (HCM) Mükemmellik Ödülleri kapsamında "Entegre Yetenek Stratejisi" ödülünün sahibi oldu.
Pegasus Hava Yolları - 31.01.2019
Pegasus'tan Seyahat Asistanı
Pegasus Hava Yolları, seyahat deneyimlerini kolaylaştırmak hedefiyle geliştirdiği Seyahat Asistanı Programı'nı hayata geçirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pegasus Hava Yolları Haberleri | Pegasus Hava Yolları Haber - Haberler - Sayfa 5 - Pegasus Hava Yolları haberleri, son dakika pegasus hava yolları haber ve gelişmeleri burada. Pegasus'un ilk a321 neo tipi uçağı filoya katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 08:57:59. #1.15#
title