Ollı Rehn, Fenerbahçe'ye Chealsea Maçında Başarılar Diledi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'la Birlikte Brüksel-istanbul Merkezi'nin Açılışını Yapan AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Chelsea Maçında Fenerbahçe'ye Başarılar Diledi.

Ollı Rehn, Fenerbahçe'ye Chealsea Maçında Başarılar Diledi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'la birlikte Brüksel-İstanbul Merkezi'nin açılışını yapan AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Chelsea maçında Fenerbahçe'ye başarılar diledi.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de, Brüksel-İstanbul Merkezi'nin açılış töreninde konuşan AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Rehn, bu akşam Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçında Chelsea ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'ye başarılar diledi. Gazetecilere kravatını gösteren Rehn, bugüne özel olarak uğurlu sarı-lacivert Fenerbahçe kravatı taktığını söyledi. Rehn, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün buraya gelemedi, ama ben onun sevdiği Fenerbahçe kravatını taktım. İnşallah Fenerbahçe bu akşam yenecek" dedi. Öte yandan Fenerbahçe'ye bir destekte AB-Türkiye Karma Parlamento Eşbaşkanı Joost Lagendijk geldi.

(SA-OYK-OYK-OK-D)

Kaynak: İHA