Nilüferli Ak Gençler Tbmm'yi Ziyaret Etti

Nilüferli Ak Gençler Tbmm'yi Ziyaret Etti

Nilüferli Ak Gençler Tbmm'yi Ziyaret Etti
Bültenler - Haberler | Güncel

Geçtiğimiz aylarda AK Parti Nilüfer İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Hamza Yurdaer ve beraberindeki gençlik kolları heyeti, Ankara'ya çıkarma yaptı.

AK Parti Nilüfer İlçe Gençlik Kolları, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret ederek, Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Emine Yavuz Gözgeç ile bir araya geldi.

"Gelecek sizlerle aydınlanacak"

AK Parti grup toplantısına katılan Nilüferli AK Gençler, Başbakan Binali Yıldırım'la bir araya geldi. Gerçekleşen buluşmada bu davaya yüreğini koyan gençlere teşekkür eden Başbakan Yıldırım, "Sizler; kökü geçmişte, gözü gelecekte olan bir gençliksiniz. Türkiye'nin umudusunuz. Ülkemizin ve AK Parti'nin geleceği sizlerle aydınlanacak. Türkiye'nin önündeki engeller sizlerle aşılacak" dedi.

"Başkanlık sistemini halka anlatacağız"

Gençliğe yapılan yatırımın bilincinde olduklarını söyleyen Hamza Yurdaer ise, Türkiye'nin geleceği için sorumluluk almaktan asla çekinmeyeceklerini belirterek, "Asım'ın nesli olmaktan geri durmayacağız. Ülkemizin önündeki engelleri kaldırmak için gece gündüz demeden çalışacak. Yeni anayasa ve başkanlık sistemini halkımıza anlatmak için kolları sıvayacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title