MUZAFFER YURTTAŞ HABERLERİ

MUZAFFER YURTTAŞ HABERLERİ

Muzaffer Yurttaş haber, Muzaffer Yurttaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muzaffer Yurttaş - 6.10.2014
Kula'daki AK Partililer Bayramlaştı
AK Parti Manisa milletvekilleri Muzaffer Yurttaş ve Selçuk Özdağ, Kula'da partililerle bayramlaştı.
Muzaffer Yurttaş - 2.10.2014
Fiyat 2,5 Liraya Düştü, Kuru Üzüm Üreticinin Elinde Kaldı
Çiftçinin feryadını duyurmak için 8 Ekim 2014 Çarşamba saat 12.00’de Salihli Kent Meydanı'nda büyük bir miting düzenleyeceklerini aktaran Ören, bu mitinge çekirdeksiz kuru üzüm yetiştirilen Sarıgöl, Alaşehir, Salihli, Ahmetli, Turgutlu, Saruhanlı, Gölmarmara başta olmak üzere Manisa’nın bütün ilçelerinden çiftçilerin katılacağını bildirdi. Mitingde üzüm üreticisinin sıkıntılarını çözecek tarım politikalarından, çiftçinin kullandığı mazotun, gübrenin ve ilacın KDV ve ÖTV’sini nasıl kaldıracaklarından bahsedeceklerini ifade eden Ören, “Lisanslı kuru üzüm depolarından, en büyük üzüm ihracatçısı ülke olarak dış piyasada nasıl rekabet edeceğimizden, TARİŞ’e verilecek desteklerden, ihracata verilecek teşviklerin yarısının üreticiye verileceğinden bahsedeceğiz. CHP olarak üreticinin ürününün bereketli olması ve kazancının artması için neler yapacağımızı anlatacağız. Çiftçiyi, üreticiyi dinleyip onların sesi olacağız. Bu mitinge, ‘Üzüm 3 liranın altına düşerse ben alacağım.’ diyen AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş’ı, ‘Çiftçi 12 yıldır üzümü 2,5 doların üzerinde sattı.
Muzaffer Yurttaş - 30.9.2014
Küçük Millet Meclisi Ankara'da Toplandı
TBMM Tabur Binası'nda düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, TKMM Meclis Koordinatörü Oya Özden, yerli ve yabancı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile basın mensupları katıldı.
Muzaffer Yurttaş - 27.9.2014
TBMM Komisyonu Tutuklu Sanıklarla Görüşecek
Manisa'nın Soma ilçesinde 13 Mayıs tarihinde Tükiye'yi yasa boğan maden kazasının ardından kazayı araştırmak üzere kurulan TBMM Araştırma Komisyonu üyeleri, dün 301 madencinin hayatını kaybettiği Eynez Maden Ocağı'ndaki incelemelerinin ardından bugün de tutukluların bulunduğu İzmir'deki Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ne geldi. AK Parti Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun başkanlığındaki komisyon üyeleri Yılmaz Tunç, Ali Aydınlıoğlu, Fatoş Gürkan, Namık Havutça, Canan Candemir, Necati Özensoy, Ayşe Türkmenoğlu, Vural Kavuncu, Nesrin Ulema, Erkan Akçay, Muzaffer Yurttaş, Özgür Özel, Sakine Öz, Selçuk Özdağ ve Faysal Sarıyıldız, soruşturma kapsamında tutuklu bulunan sanıklar Soma Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO'su Can Gürkan, Soma Holding Maden İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru, Akın Çelik, Soma Eynez İşletme Müdürü, vardiya amirleri İsmail Adalı, Hilmi Kazık ve Yasin Kurnaz, maden mühendisi Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik ile görüşecek.
Muzaffer Yurttaş - 20.8.2014
AK Partili Vekil Yurttaş, Üzüm Üreticilerine Destek Primini Artırdı
Üzüm işletmesini ziyaret eden AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, geçen yıl ton başına 80 lira olan ihracat destek priminin bu yıl 150 lira olduğunu açıkladı.
Muzaffer Yurttaş - 12.8.2014
TBMM Türkiye-Filistin Parlamentolararası Dostluk Grubu'ndan Gazze'den Türkiye'ye Getirilen...
TBMM Türkiye-Filistin Parlamentolararası Dostluk Grubu üyesi AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Murtaza Yetiş, AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, AK Parti Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener ile AK Parti Siirt Milletvekili Osman Önen, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ambulans uçak ile Gazze'den getirilen Filistinli ve Azerbaycan'dan getirilen yaralı askerleri tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
Muzaffer Yurttaş - 17.7.2014
Manisa Sultani Üzüme Coğrafi İşaret Almak İçin Müracaat Edildi
AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Türk Patent Enstitüsü (TPE)’ne sultani üzüme coğrafi işaret almak için müracaat etti.
Muzaffer Yurttaş - 16.7.2014
Şube Müdürleri Derneği İftar Yemeği
Şube Müdürleri Derneği, Ankara Kavaklıdere Rixos Grand Hotel'de iftar programı düzenledi. İftara, çok sayıda bürokrat, siyasi temsilci ve STK temsilcisi katıldı. İftardan sonra konuşma yapan AK Parti Manisa Milletvekili, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyesi Muzaffer Yurttaş, "Bugün Meclisimiz çalışıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muzaffer Yurttaş Haberleri | Muzaffer Yurttaş Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Muzaffer Yurttaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muzaffer Yurttaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Ak Partili Yurttaş: İmanlı ve İnançlı Bir Gençliğe Muhtacız!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 14:14:47. #1.14#
title