Mustafa Denizli, Şampiyon Olmayı Ümit Ediyor

İran 1. Futbol Ligi'nde Zobahan'ı 3-1 Mağlup Ederek, Maç Fazlası ve Averajla Liderliğe Yükselen Persepolis'in Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Şampiyon Olmayı Ümit Ettiklerini Söyledi.

Mustafa Denizli, Şampiyon Olmayı Ümit Ediyor

İran 1. Futbol Ligi'nde Zobahan'ı 3-1 mağlup ederek, maç fazlası ve averajla liderliğe yükselen Persepolis'in Teknik Direktörü Mustafa Denizli, şampiyon olmayı ümit ettiklerini söyledi.

Karşılaşma sonrası bir basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Mustafa Denizli, maç fazlası ve averajla liderlik koltuğuna oturduklarını, şampiyonluk yarışındaki rakiplerinin yarın oynayacakları maçların sonuçlarını beklediklerini söyledi. Ligi galibiyetle tamamladıklarını ve yarına kadar da liderlik koltuğuna oturdukları için mutlu olduğunu ifade eden Denizli, "Futbolda her zaman hata yapılır, ancak kendi ve başkalarının hatalarından da rahatsız olmamak gerekiyor. Şampiyonluğumuzu ilan edebilirdik,

ama kendi hatalarımızın baskısı altında kaldık" dedi.

Sepahan takımı ile cuma günü oynayacakları kupa maçının muhteşem geçeceğine inandığını belirten Denizli, İran'ın en iyi iki takımının karşı karşıya geleceği maçta futbolseverlere futbol ziyafeti vereceklerini belirtti. Denizli, kupa şampiyonu olmak istediklerini sözlerine ekledi.

(SS-İY-İY-CC-S)

Kaynak: İHA