MUHARREM VARLI HABERLERİ

Muharrem Varlı haber, Muharrem Varlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muharrem Varlı

Muharrem Varlı

Doğum Yeri Adana / Türkiye
Doğum Tarihi 22.4.1969

Muharrem Varlı Kimdir ?

Muharrem Varlı, 22 Nisan 1969, Adana, Ceyhan, Türk siyasetçi. Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünü bitirdi. Daha sonra serbest meslekle uğraştı. 2007, 2011, 2015 Haziran ve 2015 Kasım yılında yapılan genel seçimlerde MHP'den Adana Milletvekili seçildi. Evli ve 2 çocuğu sahibidir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muharrem Varlı - 18.03.2021
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 36, Merkez Disiplin Kurulunda ise 4 isim değişti
MYK listesine giren 36 yeni isim şöyle sıralandı: "İsmail Özdemir, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Sermet Atay, Hayati Arkaz, İbrahim Özbay, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Turan Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, Uğur Öztürk, Serdar Soydan, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammet Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Merkez Disiplin Kurulundaki isimler yarı yarıya değişti Mevcut MDK'de yer alan Hami Korkmazlı, Gencer Özdemir, Mehmet Azar ve Fevzi Fırat Gözüyeşil yeni listede yer almazken MDK'nin tek kadın üyesi Duygu Kurban Gözüoğlu'nun da arasında olduğu mevcut 5 üye yerini korudu.
Muharrem Varlı - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Muharrem Varlı - 29.11.2020
MHP Adana Milletvekili Varlı ve İl Başkanı Avcı ziyaretlerle sorunları dinledi
MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve İl Başkanı Bünyamin Avcı, saha çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluşup sorunları dinledi.
Muharrem Varlı - 24.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Bilgiç, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ve MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı'ya gündem dışı söz verdi.
Muharrem Varlı - 29.05.2020
MHP Milletvekili Varlı'dan sıcaktan zarar gören narenciyeyle ilgli açıklama Açıklaması
MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, aşırı sıcak ve poyrazın vurduğu narenciye bahçelerinde yaşanan mağduriyetin giderilmesi gerektiğini belirtti.
Muharrem Varlı - 16.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Çiftçi üretmeyi sever" MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, bu yıl pamuk üreticilerinin çok büyük sıkıntılar yaşadığını aktararak, "Türkiye'deki pamuk üreticilerinin yaşadığı sıkıntıları iyi araştırıp bu konuda bir çözüm üretebilirsek inanın ki önümüzdeki yıllarda pamuk ektirmeyi başarabiliriz yoksa bu şartlarda çiftçimizin pamuk ekmesi mümkün değil çünkü hem maliyetler çok arttı hem yüzde 30 ürün kaybı hem de fiyatlarda artış kaybı var.
Muharrem Varlı - 09.10.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin kabulünün 30. yılı, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, çiftçilerin genel sorunları ve borçlarının ertelenmesi, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın da Balıkesir'e istiklal madalyası verilmesi konularında gündem dışı konuşmalar yaptı.
Muharrem Varlı - 24.08.2019
534. Kızıldağ Karakucak Güreşleri
Etkinliğe, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Karaisalı Belediye Başkanı Saadetin Aslan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Hüseyin Sözlü ve çok sayıda kişi katıldı.
Muharrem Varlı - 31.07.2019
MHP'den AA'ya ziyaret
MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, İl Başkanı Bünyamin Avcı, AA Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik'i ziyaret etti.
Muharrem Varlı - 03.07.2019
MHP Adana İl Başkanlığı heyeti Ankara'da
MHP Adana İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, İl Başkanı Bünyamin Avcı ile MHP Adana milletvekilleri Muharrem Varlı, Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyesi Uğur Öztürk, İl Başkan yardımcıları Şevki Kaya ve Diren Özgül'ün yer aldığı heyetin MHP Genel Merkezinde Bahçeli ile görüştüğü belirtildi.
Muharrem Varlı - 20.03.2019
Yedigöze Barajı İçme Suyu Projesi'nin Temeli Atıldı
Kozan, İmamoğlu, Ceyhan ve Yumurtalık ilçelerinde yaklaşık 1 milyon kişinin 50 yıl boyunca içme suyu ihtiyacını karşılaması planlanan Yedigöze Barajı İçme Suyu Projesi'nin temeli, İmamoğlu ilçesindeki Musulu Köyü'nde düzenlenen törenle atıldı. Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Ahmet Zenbilci, MHP Adana Milletvekilleri Ayşe Sibel Ersoy, Muharrem Varlı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile ilçe belediye başkan adayları katıldı.
Muharrem Varlı - 24.02.2019
TBMM Yeni Başkanını Seçti (5)
GENEL BAŞKANLAR DA OYLAMAYA KATILDI TBMM Genel Kurulu'nda oylamalara CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçraroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de katıldı. AK Parti'nin tam kadro katıldığı oylamalara MHP'den Celal Adan oy kullanmadı. MHP Adana Milletvekili  Ayşe Sibel Ersoy babasının cenazesi dolayısıyla oylamaya katılmadı. MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ersoy'un babasının cenazesine katıldığı için oylamaya gelmedi.
Muharrem Varlı - 24.02.2019
Tam Dünyada Bizim Oyun Kuracağımız Bir Dönemdir"
Bakan Süleyman Soylu, sözlerini şöyle tamamladı: "Önümüzdeki süreç, Cumhur İttifakı'nın Türkiye'ye damgasını vuracağı bir süreçtir. Türkiye'ye çok sık saldırıyorlar. Buna bir set kurmamız lazım. İşte bu set kurulmuştur. Bu dünün kazanımlarını kurtarmak adına kurulan bir settir. Bu neslin çektiklerini, gelecek neslin bir daha çekmemesi için kurulan bir settir. Gelecek nesillerimiz bir daha bunları çekmesin." Programa, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Muharrem Varlı - 23.02.2019
Ülkemin, Huzurun ve Güvenin Yükseleceği 4,5 Yıl Olacak"
Soylu, gelecek 4,5 yılda ekonominin yükseleceğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Ülkemin yükseleceği, huzurun ve güvenin yükseleceği 4,5 yıl olacak. Artık kimse Türkiye'nin içerisine elini sokamayacak. 50 gramlık oy pusulasıyla onlara öyle bir ders verin ki bir daha bu ülkeyle oynanmayacağını, bu feraset sahibi milletle oynanmayacağını bir defa daha görsünler." Mitinge AK Parti'nin Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım da katıldı.
Muharrem Varlı - 14.02.2019
Adana'da Restorasyonu Yapılan Müzenin Duvarının Çökmesi
Yerinden söz alan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise Adana milletvekillerinden Ayşe Sibel Ersoy'un babası yoğun bakımda olduğu için Meclise gelemediğini, Muharrem Varlı'nın da Adana'ya hareket ettiğini aktardı.
Muharrem Varlı - 09.02.2019
1969'dan Günümüze Mhp" Sergisi
"1969'dan Günümüze MHP" sergisi Adana'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin kuruluşunun 50. yıl dönümü dolayısıyla "1969'dan Günümüze MHP" sergisi açıldı MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: "MHP bundan sonra da Türkiye Cumhuriyeti'ne hizmet edecektir" Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü: "Adana, milliyetçi hareketin her daim kalesi olacak, liderimiz ve hemşehrimiz Devlet Bahçeli'nin de arkasında büyük bir güç olacaktır" ADANA - Milliyetçi Hareket Partisi'nin kuruluşunun 50. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında MHP'nin 1969'daki kongresinin gerçekleştirildiği Adnan Menderes Spor Salonu'nda "1969'dan Günümüze MHP" adlı sergisi açıldı. Sergide MHP'nin 50 yıllık siyasi hayatındaki seçim afişleri, fotoğraflar ve objeler ziyaretçilere sunuldu. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Cumhur İttifakı Büyükşehir Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, MHP Adana milletvekilleri Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy, sergilenen seçim afişleri, fotoğraflar ve objeleri inceledi.
Muharrem Varlı - 08.02.2019
Adana'da MHP'nin 50'nci Yıl Sergisi
MHP'nin 50'nci kuruluş yıl dönümü kapsamında partinin 8-9 Şubat 1969'da kurulduğu kongrenin gerçekleştirildiği Adnan Menderes Spor Salonu'nda fotoğraf ve doküman sergisi açıldı. Serginin açılışına MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Adana Milletvekilleri Ayşe Sibel Ersoy, Muharrem Varlı, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı, ilçe belediye başkan ve adayları, çok sayıda partili katıldı.
Muharrem Varlı - 08.02.2019
1969'dan Günümüze Mhp" Sergisi
Sergide MHP'nin 50 yıllık siyasi hayatındaki seçim afişleri, fotoğraflar ve objeler ziyaretçilere sunuldu. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Cumhur İttifakı Büyükşehir Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, MHP Adana milletvekilleri Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy, sergilenen seçim afişleri, fotoğraflar ve objeleri inceledi.
Muharrem Varlı - 24.09.2018
25. Uluslararası Adana Film Festivali
Muhterem Nur ve Süleyman Turan Rahatsızlığı nedeniyle sahneye yardımla çıkan Muhterem Nur, ödülünü MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı'dan aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muharrem Varlı Haberleri | Muharrem Varlı Kimdir - Haberler - Muharrem Varlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muharrem Varlı kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin yeğeni Mustafa Bahçeli vefat etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 06:02:51. #1.15#

title