Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi'nin, Ramazan Ayı Dolayısıyla 5 Bin Aileye 60 Ton Gıda Yardımında Bulunduğu Bildirildi.

Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin'in alt birim Toroslar Belediyesi'nin, ramazan ayı dolayısıyla 5 bin aileye 60 ton gıda yardımında bulunduğu bildirildi.

Yapılan yardımlar hakkında açıklama yapan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, içerisinde yağ, çay, bulgur, nohut, makarna, toz şeker ve pirinç bulunan 60 ton ağırlığında ki toplam 5 bin gıda paketini ihtiyaç sahiplerine dağıttıklarını belirtti. Son olarak yapılan yardımda belediye temizlik işçileri ile İşçi Emeklileri Derneği Mersin Şubesi'ne gıda yardımında bulunduklarını kaydeden Tuna, tüm çabalara rağmen ihtiyaç sahibi ve işsiz insan sayısının günden güne arttığını ifade ederek, belediye olarak ramazan ayında fakir ve yoksul insanlara katkıda bulunmak ve onlara yardımcı olmayı amaçladıklarını aktardı.

Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Mersin Şube Başkanı Semiha Tokatlı, yardımlarından dolayı Başkan Tuna'ya teşekkür ederek, bu katkılarının devamını diledi.