Haberler

Geri Dönüşüm İçin Anlamlı Kampanya

Ayhan Sicimoğlu'ndan Jülide Ateş'e, Irmak Ünal'dan Geveze'ye Türkiye'nin yedi ünlüsü; ÇEVKO Vakfı'nın reklam filminde geri dönüşüme dikkat çekti.

Türkiye'de ambalaj atıklarının geri kazanımı için çalışan ÇEVKO Vakfı, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında çok özel bir projeye imza attı.

ÇÖPLERLE POZ

Yedi ünlü isimle el ele veren vakıf; tüketicileri bilinçlendirmek adına televizyon ve radyolar için bir reklam çalışması gerçekleştirdi. Kampanyada; sunucu Jülide Ateş, oyuncu Toprak Sergen, radyocu Geveze, oyuncu Irmak Ünal, sanatçı Ayhan Sicimoğlu, programcı Güven İslamoğlu ve Seda Akgül yer aldı. Ünlüler ellerindeki çöp kovalarıyla 'Ambalaj atıkları çöp değildir', 'Geri dönüşüm gelecek için yatırımdır', 'Geri dönüşüm enerji tasarrufudur', 'Geri dönüşüm küresel ısınmayı yavaşlatır' ve 'Geri dönüşüm hammadde kaynağıdır' mesajını verdiler.

AĞAÇ KESİLMEDİ ÇEVKO

Vakfı Genel Müdürü Mete İmer, yaptıkları geri dönüşüm çalışmaları sayesinde geçen yıl 2.5 milyon ağacın kesilmesinin önlendiğini ve bu rakamın 25 bin dönüm ormanlık alana denk olduğunu belirtti.

HAM MADDE KAYNAKTIR!

Sunucu Jülide Ateş proje için 'Geri dönüşüm hammadde kaynağıdır' mesajını verdi.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Jülide Ateş Türkiye Magazin Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title