Madrid: Real Madrıd Başkanı Calderon'dan Davıd Beckham Açıklaması

Real Madrid Kulübü Başkanı Ramon Calderon, İngiliz Futbolcu David Beckham'ın Kulüple Bir Sorununun Bulunmadığını, Kendisinden Çok Memnun Olduklarını ve Beckham'ın Real Madrid'de Kalacağına İnandığını Söyledi.

Madrid: Real Madrıd Başkanı Calderon'dan Davıd Beckham Açıklaması

Real Madrid Kulübü Başkanı Ramon Calderon, İngiliz futbolcu David Beckham'ın kulüple bir sorununun bulunmadığını, kendisinden çok memnun olduklarını ve Beckham'ın Real Madrid'de kalacağına inandığını söyledi.

Günlerdir İspanyol spor basınında yer alan David Beckham'ın, Ocak ayında Real Madrid'den ayrılacağı şeklindeki söylentilere, Kulüp Başkanı Ramon Calderon'dan cevap geldi. Real Madrid Kulübü Başkanı Ramon Calderon, David Beckham'a sonu kadar güvendiğini, önümüzdeki sezonlarda da Real Madrid Kulübü'nde yer alacağına inandığını söyledi. Söylentilerin tamamen dedikodudan ibaret olduğunu belirten Başkan Calderon, "Beckham'ın takımda kalacağına inanıyorum. Neredeyse, kalacağına adım gibi eminim diyebilirim ve kalması gerektiğine inanan ilk insan benim. Çıkan söylentiler dedikodudan ibaret. David, Real Madrid'de mutlu, biz de kendisinden çok memnunuz. Bu yüzden önümüzdeki sezonlarda da beraber devam etmemiz gayet normal olacaktır" şeklinde konuştu.

Real Madrid'in, İspanya Kral Kupası'nda 3. Lig ekiplerinden Ecija ile 1-1 berabere kalmasıyla ilgili de Başkan Calderon, "Şu an takımımız yükselişte, kimsenin bir endişesi olmasın. Maçı oynadığımız sahanın zemini oldukça kötüydü. Bence sevinmemiz gerekir, çünkü sakatlanan hiçbir oyuncumuz olmadı bu maçta. Ayrıca çok da üstünde durulmaması gereken bir konu. Gerçek Real Madrid, Steaua Bükreş ve Barcelona önünde gördüğünüz Real Madrid'di" diye konuştu.

Kaynak: İHA