Kupada 3. Tur Maçları Oynanacak

Kupada 3. Tur Maçları Oynanacak
TotemSpor.Com - Haberler | Spor

İngiltere'de haftasonunda Federasyon Kupası heyecanı yaşanacak.

İngiltere'de yoğun lig takviminden çıkan Premier Lig takımlarından birçoğu haftasonunu kupa maçlarıyla geçirecek. 32 takımın adlarını 4. Tur'a yazdırmak için mücadele edeceği 3. Tur'da öne çıkan karşılaşmalar Arsenal - Tottenham ve Manchester United - Swansea City karşılaşmaları... İşte 3. Tur karşılaşmalarının programı... 

Yarın:

14: 45 Blackburn Rovers - Manchester City        

17: 00 Barnsley              - Coventry City           

17: 00 Yeovil Town         - Leyton Orient            

17: 00 Bristol City           - Watford                     

17: 00 Southend United   - Millwall                     

17: 00 Middlesbrough      - Hull City                   

17: 00 WBA                    - Crystal Palace            

17: 00 Kidderminster       - Peterborough United            

17: 00 Doncaster Rovers  - Stevenage                  

17: 00 Stoke City             - Leicester City            

17: 00 Southampton        - Burnley                      

17: 00 Newcastle United   - Cardiff City              

17: 00 Rochdale AFC        - Leeds United AFC               

17: 00 Wigan Athletic       - Milton Keynes Dons             

17: 00 Norwich City          - Fulham                      

17: 00 Aston Villa             - Sheffield United                   

17: 00 Macclesfield Town  - Sheffield Wednesday                       

17: 00 Bolton Wanderers   - Blackpool                  

17: 00 Everton                  - Queens Park Rangers            

17: 00 Brighton                 - Reading

17: 00 Grimsby Town        - Huddersfield Town              

17: 00 Ipswich Town         - Preston North End                

17: 00 Bournemouth          - Burton Albion                       

19: 15 Arsenal                  - Tottenham Hotspur

Pazar:

14: 00 Nottingham Forest   - West Ham United     

16: 00 Sunderland             - Carlisle United                      

14: 15 Derby County          - Chelsea          

17: 00 Liverpool                - Oldham Athletic                   

17: 00 Port Vale                - Plymouth Argyle                   

18: 30 Manchester United  - Swansea City 

8 Ocak Çarşamba:

21: 45 Charlton Athletic     - Oxford United                      

21: 45 Crawley Town        - Bristol Rovers*          

14 Ocak Salı

21: 45 Birmingham City     - Bristol Rovers/ Crawley Town galibi

Crawley Town ile Bristol Rovers arasında oynanacak 2. Tur mücadelesi yoğun yağmur nedeniyle yarıda kalmış ve 8 Ocak Çarşamba gününe ertelenmişti.

Kaynak: TotemSpor.Com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title