Konya Nuri Alço'dan 'Gazoz Açılımı'

Konya Nuri Alço'dan 'Gazoz Açılımı'

03.07.2013 18:13 | Son Güncelleme: 03.07.2013 18:13
Konya Nuri Alço'dan 'Gazoz Açılımı'

Akşehir Belediyesi ile Film Yönetmenleri Derneği tarafından düzenlenen '2'nci Altın Eşek Komedi Filmleri Festivali' dün başladı.6 Temmuz'a kadar sürecek festival kapsamında Akşehir Kültür Merkezi'nde düzenlenen panele ünlü oyuncular Nuri Alço,...

Akşehir Belediyesi ile Film Yönetmenleri Derneği tarafından düzenlenen '2'nci Altın Eşek Komedi Filmleri Festivali' dün başladı. 6 Temmuz'a kadar sürecek festival kapsamında Akşehir Kültür Merkezi'nde düzenlenen panele ünlü oyuncular Nuri Alço, Turan Özdemir ile senarist ve yönetmenler Uğur Vardan, Reis Çelik, Yüksel Aksu, Turan Özdemir ve Atalay Taşdiken katıldı. Panelde bir erkek seyirci, Nuri Alço'ya, Akşehir'de gazozlu film çekmeyi düşünüyor musunuz diye soru yöneltti. Alço da, Gazozdan kurtuluş yok. Sen istiyorsan senin hatırın için burada bir proje olacak. Senaristlerimiz, yönetmenlerimiz burada, belediye başkanı da burada. Hemen bunun akabinde başlayabiliriz. Bir gazozlu Nasrettin Hoca filmi çekelim hocam diye konuştu.

Yönetmenler Gazozu o içsin uyarısı üzerine Alço, Tabii gazozu da o içmek şartıyla. Bugüne kadar hep bayanlara içirdik ama bir de bakalım Akşehir'de bunu deneyelim. En son dedi. Alço'nun esprisi üzerine salonda kahkaha tufanı koptu.

Festival kapsamında ünlü oyuncular Nuri Alço ve Turan Özdemir'e de onur ödülleri verildi.

Konya Nuri Alço'dan 'Gazoz Açılımı'
Konya Nuri Alço'dan 'Gazoz Açılımı'

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title