Kaymakam Öner, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

Kaymakam Öner, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

Kaymakam Öner, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, özel bir okulun tekvando, basketbol, satranç ve jimnastik gibi çeşitli spor dallarında dereceler alan başarılı öğrenciler Kaymakam Hüseyin Öner’i ziyaret etti.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, özel bir okulun tekvando, basketbol, satranç ve jimnastik gibi çeşitli spor dallarında dereceler alan başarılı öğrenciler Kaymakam Hüseyin Öner'i ziyaret etti.

TÜBİTAK tarafından düzenlenen 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasına "Engelsiz İletişim" isimli projesiyle katılan ve Bursa'da düzenlenecek bölge serisine davet edilen Kayra Özenalp ile tekvandocu Nilay Ateş, basketbolcu Yiğit Karaman, Adar Uras Akgök, Zeki can Önen, Ahmet Eren Bulut, Metehan Güneşli, Emre Toksoy Deniz Ege Serim, Alper Karayaz, Kaan Özkan, AĞah Yakın, Can Aysan ve Mert Tüfekçioğlu, satranççı Didenur Çevik, Yağmur Bilgin. Heval Coşar ve Dil Su Kavak ile Jimnastikçi Yaz Yağcı, Pelin Bilgiç Yağmur Akdemir, Selin Yağcı, Yağmur Yağcı, Lina Yılmaz ve Mira Orbay Kaymakam Hüseyin Öner tarafından kabul edildi. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan Levent ve okul müdürü Semra Talay'da hazır bulundu. Başarılı öğrencileri kutlayan Kaymakam Hüseyin Öner, okullardaki başarılı sporculara destek olduklarını anlattı. Kaymakam Hüseyin Öner," Öğrencilerimizin yalnızca bilim ve eğitim alanında değil sosyal, sportif ve kültürel alanda da üstün başarılar sergilemeleri bizleri gururlandırıyor. Bu konuda daha çok öğrencimizin aktif olmasını istiyoruz ve her türlü desteğe hazırız" dedi. - BALIKESİR

Kaymakam Öner, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti
Kaymakam Öner, Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title