Kartalkaya'da Kayak Yapan Arap Turist Bacağını Kırdı

Kartalkaya'da Kayak Yapan Arap Turist Bacağını Kırdı

Dubai'den Tatil İçin Bolu'nun Kayak Merkezi Kartalkaya'ya Gelen İki Kızkardeşten Nisreen Fakhreddin, Kayak Yaparken Düşerek Bacağını Kırdı.

Kartalkaya'da Kayak Yapan Arap Turist Bacağını Kırdı

Dubai'den tatil için Bolu'nun kayak merkezi Kartalkaya'ya gelen iki kızkardeşten Nisreen Fakhreddin, kayak yaparken düşerek bacağını kırdı.

Köroğlu Dağları'nın zirvesinde bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi'ne dün gelen 46 yaşındaki Nisreen Fakhreddin ile kız kardeşi Cihan Fakhreddin, Dorukkaya Otel'e yerleştiler. Bu sabah otele ait pistte kayak yapmaya çıkan iki kızkardeşten Nisreen Fakhreddin dengesini kaybederek düştü. Bacağı kırılan Nisreen Fakhreddin'e ilk müdahaleyi otelin doktoru yaptı. 112 Acil ambulansı ile Köroğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Nisreen Fakhreddin tedavi altına alındı.

Dubai'den 10 günlük tatil için Kartalkaya'ya geldiklerini belirten Cihan Fakhreddin, otel doktorunun ilk yardım müdahalesini bilmediğini iddia etti. Müdahale için ablasının yanına gelen doktorun boyunluk takmayı bilmediğini söyleyen Cihan Fakhreddin, "Boyunluğu doktorun elinden alıp biz taktık. Doktor var ama varlığı ile yokluğu belli değil" diye konuştu.

Kaynak: DHA