Karabalık'tan Okul Ziyareti
Haberler » Güncel » Karabalık'tan Okul Ziyareti - Haber

Karabalık'tan Okul Ziyareti

Şükrü Karabalık, İlçede Rotasyonla Yer Değiştiren Okul Müdürlerine Hayırlı Olsun Ziyaretlerine Kartepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İle Devam Etti.

Karabalık'tan Okul Ziyareti

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, ilçede rotasyonla yer değiştiren okul müdürlerine hayırlı olsun ziyaretlerine Kartepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile devam etti.

Eski bir eğitimci olan Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, ilçedeki eğitim kurumlarına yaptığı ziyaretlerinde Kartepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde çiçeklerle karşılandı. Okul Müdürü Ekrem Öztepe, Başkan Karabalık'ın ziyaretinden memnunluk duyduğunu belirterek, kendisine kolonya ve çikolata ikram etti.

Eğitimci bir başkana sahip olmanın mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını belirten Müdür Öztepe, okulun çatısının onarımında verdiği destek için başkana teşekkür etti. Öztepe, "Sayın başkanım ziyaretinizle bizleri onurlandırdınız. Daha ilk günden göreve geldiğim bu okulun eksikliklerinin giderilmesi yönündeki taleplerimizi olumlu karşılamanız eğitim kurumlarına ve eğitime verdiğiniz desteğin ne kadar anlamlı ve yerinde olduğunu göstermektedir" dedi.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da, "Eğitim yuvaları birer ilim irfan yerleridir. Buraların donanımlı olması verilen eğitim kalitesinin yükselmesinde önemli rol oynar. Belediye olarak eğitim kurumlarına ve öğrencilere yatırım yapmakla geleceğin kalkınmış Kartepesini inşaa etmek adına desteğimizi devam ettireceğiz. Bu konuda üzerimize düşen görevleri dün olduğu gibi bugün ve yarında vereceğiz" dedi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler