Kahramanmaraş 'Mutluluk Zamanı' Oyuncuları Hayranlarıyla Buluştu

Kahramanmaraş 'Mutluluk Zamanı' Oyuncuları Hayranlarıyla Buluştu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

'Mutluluk Zamanı' oyuncuları hayranlarıyla buluştuDÜN vizyona giren Mutluluk Zamanı'nın oyuncuları barış Arduç ile Elçin Sangu Kahramanmaraş'ta sinemada düzenlenen bir galada hayranlarıyla bir araya geldi.

'Mutluluk Zamanı' oyuncuları hayranlarıyla buluştu

DÜN vizyona giren Mutluluk Zamanı'nın oyuncuları barış Arduç ile Elçin Sangu Kahramanmaraş'ta sinemada düzenlenen bir galada hayranlarıyla bir araya geldi.

Kiralık Aşk dizisinde yakaladıkları uyumu romantik komedi filmi olan Mutluluk Zamanı ile beyaz perdeye taşıyan genç oyunlar Barış Arduç ve Elçin Sangu'ya filmin yönetmeni Şenol Sönmez de eşlik etti. Kahramanmaraş'ta büyük bir ilgiyle karşılaşan Arduç ve Sangu'nun hayranları onlar gelmeden saatler öncesinden sinema salonları önünde kuyruklar oluşturdu. Filmin gösterileceği salonları tek tek gezen oyunculardan Barış Arduç özellikle genç kızların ilgi odağı oldu.

Film ve karşılaştıkları ilgiyle ilgili derlendirmelerde bulunan oyunculardan Barış Arduç, filmle beraber çok fazla şehir gezdiklerini, bunun kendilerini yorsa da çok mutlu olduklarını söyledi. Elçin Sangu ise filmin çok başarılı olması ve ilgi görmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken, başarının nedenini de şöyle açıkladı:

"Hiçbir şet tek başına bir anlam ifade etmiyor. Bütüne baktığın zaman ne kadar uyumlu ise ekibinden arkada çalışan arkadaşlarımıza o kadar iş başarılı oluyor."

Barış Arduç ise, "Beraber olmamız, Şenol Sönmez'in çekmesi, yapımcımızın iyi prodüksiyon yapması senaryo ve hikayenin iyi olması, bunları hepsi bir araya gelince tabii ki güzel ve kaliteli bir şey çıkıyor ortaya" diye konuştu.

Soruları da yanıtlayan oyunculardan Barış Arduç, ilerleyen zamanlarda Elçin Sangu ile başka projelerde kamera karşısına geçip geçmeyecekleri sorusu üzerine, "Öyle bir planlamamız yok ama bu geçen sene hayal ettiğimiz, hep beraber istediğimiz bir şeydi, öyle oldu. Çok öyle planlar yapmıyoruz geleceğe dair birkaç iş ya da dizi mi yapsak diye. Zaman ne gösterir bilinmez. Çok keyifliyiz, çalışırken çok iyi anlaşıyoruz. Şenol'la da öyle. Zaten diziyi çektiğimiz ekiple çektik neredeyse. Onun tadını çıkarıyoruz şu an" dedi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜM

---------------------------------

Sinema önünde bekleyen kalabalık

Görevlilerin kalabalığı uyarması

Barış Arduç'un hayranlarına el sallaması

Barış Arduç ve Elçin Sangu ile röp.

Genel ve detay görüntüler

Haber-Kamera: Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ-DHA)

(Tür: Yurt)

Kahramanmaraş 'Mutluluk Zamanı' Oyuncuları Hayranlarıyla Buluştu
Kahramanmaraş 'Mutluluk Zamanı' Oyuncuları Hayranlarıyla Buluştu
Kahramanmaraş 'Mutluluk Zamanı' Oyuncuları Hayranlarıyla Buluştu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title