Haberler

"Dijitalleşmeye Uyum Sağlayan Şirketler Başarıya Ulaşacak"

Güncelleme:

Samsung Türkiye Başkanı, Uludağ Ekonomi Zirvesinde Samsung'un iş dünyasına yönelik çözümlerine değindi.

Samsung'un oturumlardan birinin sponsorluğunu üstlendiği Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde, Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuşma gerçekleştirdi. Joung konuşmasında, iş dünyasında dijitalleşmenin rolüne ve Samsung olarak kurumların hayatını kolaylaştıracak çözümlerine yer verdi.

Samsung Electronics Türkiye, Capital ve Ekonomist Dergileri ile Bursa Valiliği'nin işbirliğiyle düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin "Büyüme Stratejileri: Büyük Gruplar için Yeni Stratejiler" isimli oturumun sponsorluğunu üstlendi. 21-22 Mart 2014 tarihlerinde, Uludağ Grand Yazıcı Otel'de düzenlenen zirve, iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırladı. Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuşmasında, Samsung'un işletmelere yönelik vizyonuna ve etkin çözümlerine değindi.

İş dünyasının gelişmekte olan dijital yapısına dikkat çeken Joung, dijital dünyaya uyum sağlayan şirketlerin başarılı olacağını belirtti ve şunları söyledi: "Samsung olarak, işletmelerin gelişmelerin hızına ayak uydurmak için çaba gösterdiklerini gözlemliyoruz: İşyerinde mobil cihazların kullanımı giderek yaygınlaşıyor, video konferanslardan dosya paylaşımına kadar her tür tüketici uygulaması bilfiil iş aracı haline geliyor. Büyük şirketler dijitalleşme yarışı içindeler. O noktaya ilk ulaşan şirketler, mevcut pazarlarının sınırını aşarak yeni pazarlara girmeyi başaracaklar."

2013 yılında dünya genelinde iki bini aşkın üst düzey yöneticiyle yürütülen anketin sonucunu katılımcılarla paylaşan Joung; CEO'ların yüzde 86'sının, önümüzdeki 5 yıl içinde işletmelerinde en büyük dönüşümü yaratacak faktörün teknolojik ilerlemeler olduğuna inandıklarını söyledi. Samsung'un iş dünyasına özgü çözümlerinin altını çizen Joung konuşmasını şöyle sürdürdü: "Samsung olarak 'İşinizde Samsung Çözümleri' isimli konseptimiz ile teknolojimizi ve geniş ürün portföyümüzü, etkin iş ortaklıklarımız ile birlikte kurumların hizmetine sunuyor ve hedeflerine ulaşmalarına yardım ediyoruz. Kurumsal pazarda da, tüketici elektroniği pazarında sergilediğimiz tutkuyla hizmet vermeye devam edeceğiz

Samsung; Perakendeden Sağlık Hizmetlerine, Finanstan Üretime pek çok farklı sektörün ihtiyacına yönelik, etkin teknolojik çözümler sunuyor. Mobil çözümler ve bilgisayar sistemlerinin yanı sıra, Profesyonel Görüntüleme Çözümleri, Baskı Çözümleri, Dijital Radyografi Cihazları, Ultrason Cihazları ve Vücut Dışında Kullanılan Tıbbi Tanı Cihazları (IVD'ler), iklimlendirme sistemleri, kurumsal ağlar ve mobil ağ altyapıları gibi teknolojileri ile kurumların işlerini büyütmelerine yardımcı oluyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

türkiye samsung Uludağ Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title