Haberler

"Dijitalleşmeye Uyum Sağlayan Şirketler Başarıya Ulaşacak"

Güncelleme:

Samsung'un oturumlardan birinin sponsorluğunu üstlendiği Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde, Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuşma gerçekleştirdi. Joung konuşmasında, iş dünyasında dijitalleşmenin rolüne ve Samsung olarak kurumların hayatını kolaylaştıracak çözümlerine yer verdi.

Samsung Electronics Türkiye, Capital ve Ekonomist Dergileri ile Bursa Valiliği'nin işbirliğiyle düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin "Büyüme Stratejileri: Büyük Gruplar için Yeni Stratejiler" isimli oturumun sponsorluğunu üstlendi. 21-22 Mart 2014 tarihlerinde, Uludağ Grand Yazıcı Otel'de düzenlenen zirve, iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırladı. Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuşmasında, Samsung'un işletmelere yönelik vizyonuna ve etkin çözümlerine değindi.

İş dünyasının gelişmekte olan dijital yapısına dikkat çeken Joung, dijital dünyaya uyum sağlayan şirketlerin başarılı olacağını belirtti ve şunları söyledi: "Samsung olarak, işletmelerin gelişmelerin hızına ayak uydurmak için çaba gösterdiklerini gözlemliyoruz: İşyerinde mobil cihazların kullanımı giderek yaygınlaşıyor, video konferanslardan dosya paylaşımına kadar her tür tüketici uygulaması bilfiil iş aracı haline geliyor. Büyük şirketler dijitalleşme yarışı içindeler. O noktaya ilk ulaşan şirketler, mevcut pazarlarının sınırını aşarak yeni pazarlara girmeyi başaracaklar."

2013 yılında dünya genelinde iki bini aşkın üst düzey yöneticiyle yürütülen anketin sonucunu katılımcılarla paylaşan Joung; CEO'ların yüzde 86'sının, önümüzdeki 5 yıl içinde işletmelerinde en büyük dönüşümü yaratacak faktörün teknolojik ilerlemeler olduğuna inandıklarını söyledi. Samsung'un iş dünyasına özgü çözümlerinin altını çizen Joung konuşmasını şöyle sürdürdü: "Samsung olarak 'İşinizde Samsung Çözümleri' isimli konseptimiz ile teknolojimizi ve geniş ürün portföyümüzü, etkin iş ortaklıklarımız ile birlikte kurumların hizmetine sunuyor ve hedeflerine ulaşmalarına yardım ediyoruz. Kurumsal pazarda da, tüketici elektroniği pazarında sergilediğimiz tutkuyla hizmet vermeye devam edeceğiz

Samsung; Perakendeden Sağlık Hizmetlerine, Finanstan Üretime pek çok farklı sektörün ihtiyacına yönelik, etkin teknolojik çözümler sunuyor. Mobil çözümler ve bilgisayar sistemlerinin yanı sıra, Profesyonel Görüntüleme Çözümleri, Baskı Çözümleri, Dijital Radyografi Cihazları, Ultrason Cihazları ve Vücut Dışında Kullanılan Tıbbi Tanı Cihazları (IVD'ler), iklimlendirme sistemleri, kurumsal ağlar ve mobil ağ altyapıları gibi teknolojileri ile kurumların işlerini büyütmelerine yardımcı oluyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

türkiye samsung Uludağ Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Pendikspor - Başakşehir maçı hangi kanalda, saat kaçta? Pendikspor - Başakşehir maçı CANLI İZLE! Tuzlaspor - Göztepe maçı hangi kanalda, saat kaçta? Tuzlaspor - Göztepe maçı CANLI İZLE! Bugün yargı dizisi var mı? 14 Nisan Pazar Yargı yeni bölüm yayınlanacak mı? Kabine toplantısı ne zaman? Yeni kabine toplantısı hangi tarihte yapılacak, kararları neler olacak? PAZAR GÜNÜ ECZANE AÇIK MI? Pazar günü eczaneler çalışıyor mu, kapalı mı? Nöbetçi eczaneler il il listesi! 14 NİSAN BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI: Bu hafta neler var? Bu hafta BİM'e hangi ürünler geldi? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 14 Nisan Pazar hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 14 Nisan Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 14 Nisan dün gece deprem mi oldu? Balistik füze nedir? Balistik füze türleri nelerdir? Balistik füze menzili nedir? Balistik füze nedir? Balistik füze özellikleri nedir, hangi ülkelerde var? OHAL ilan edilecek mi 14 Nisan 2024? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 14 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 14 Nisan 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 14 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 14 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title