İha Şavşat Muhabirine Onur Belgesi

İha Şavşat Muhabirine Onur Belgesi

İhlas Haber Ajansı (İha) Şavşat Muhabiri Nurbay Usta, Şavşat Belediye Başkanı M.naci Köroğlu Tarafından Onur Belgesi ile Ödüllendirildi.

İha Şavşat Muhabirine Onur Belgesi

İhlas Haber Ajansı (İHA) Şavşat Muhabiri Nurbay Usta, Şavşat Belediye Başkanı M.Naci Köroğlu tarafından onur belgesi ile ödüllendirildi.

Bölgede yaptığı çalışmalarla daha önce çeşitli kuruluşlar tarafından ödüllendirilen Nurbay Usta'ya, son olarak Şavşat Belediye Başkanı M.Naci Köroğlu tarafından onur belgesi verildi. Belediye Başkanı M.Naci Köroğlu, "Gazetecilik etiğine aykırı hiçbir şey yapmayan bu arkadaşımızın objektif haberciliği örnek teşkil etmektedir. İlçemiz adına katkıları çoktur. Onur belgesini kendisine takdim ederken bu bağlamda bağlı bulunduğu ajans, televizyon ve gazete yöneticilerini de kutluyorum" dedi.

Ödülü alan Nurbay Usta ise, "Bizler halkın içerisinde olan insanlarız. İlçe Belediye Başkanı'ndan alınan belge, benim için çalışmış olduğum bütün bölge halkının teveccühünü almak demektir. Almış olduğum belgenin ağırlığını biliyorum. Basına vermiş olduğu önem ve ehemmiyetten dolayı başkanımıza saygılarımı iletiyorum. Başkanımın huzurunda basına desteklerini esirgemeyen diğer kamu kurum ve kuruluşlarına da teşekkür ederken, bizim de bir kamu hizmeti yaptığımızı hatırlatmak isterim" diye konuştu.

(ZA-İRT-OK-Y)

Kaynak: İHA