Haftanın maçları nefes kesecek! Süper Lig'de Beşiktaş'ın konuğu Başakşehir...

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şu şekilde: - Süper LigBugün: 20.

Haftanın maçları nefes kesecek! Süper Lig'de Beşiktaş'ın konuğu Başakşehir...

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şu şekilde:


- Süper Lig


Bugün:


20.30 Göztepe-Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)


Yarın:


15.00 Kasımpaşa-Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)


17.30 İstikbal Mobilya Kayserispor-Yukatel Denizlispor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)


20.00 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)


22 Eylül Pazar:


14.00 Çaykur Rizespor-Gazişehir Gaziantep (Çaykur Didi)


16.30 Gençlerbirliği-Aytemiz Alanyaspor (Eryaman)


19.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)


23 Eylül Pazartesi:


20.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Yeni 4 Eylül)


20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park)


- TFF 1. Lig


Bugün:


19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)


Yarın:


14.00 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)


16.30 Osmanlıspor-Altıordu (Osmanlı)


16.30 Altay-Keçiörengücü (İzmir Atatürk)


19.00 Adana Demirspor-Bursaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


22 Eylül Pazar:


14.00 Giresunspor-Fatih Karagümrük (Giresun Atatürk)


16.30 Eskişehirspor-Ekol Göz Menemenspor (Yeni Eskişehir)


19.00 Akhisarspor-Hatayspor (Spor Toto Akhisar)


- TFF 2. Lig


Kırmızı Grup


Yarın:


15.30 Niğde Anadolu-Kastamonuspor 1966 (Niğde 5 Şubat)


15.30 Kırşehir Belediyespor-Birevim Elazığspor (Kırşehir Ahi)


16.00 Tuzlaspor-Sakaryaspor (Tuzla Belediye)


16.00 Bandırmaspor-Bayburt İl Özel İdare (Bandırma 17 Eylül)


16.00 Uşakspor-Ankara Demirspor (Uşak 1 Eylül)


16.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Vanspor (Bodrum İlçe)


16.00 Ergen Velimeşespor-Sivas Belediyespor (Ergene Velimeşe)


19.00 Kardemir Karabükspor-Eyüpspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)


19.00 Kahramanmaraşspor-Etimesgut Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)


Beyaz Grup


Yarın:


15.00 Gümüşhanespor-Pendikspor (Gümüşhane Yenişehir)


15.00 Hekimoğlu Trabzon-Amed Sportif Faaliyetler (Vakfıkebir İlçe)


15.30 Zonguldak Kömürspor-İnegölspor (Karaelmas Kemal Köksal)


15.30 Hacettepe-Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)


15.30 1922 Konyaspor-Başkent Akademi (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)


16.00 Sarıyer-Afjet Afyonspor (Yusuf Ziya Öniş)


16.00 Sancaktepe-Yeni Çorumspor (15 Temmuz)


18.00 Şanlıurfaspor-Manisa (Şanlıurfa GAP)


19.00 Yılport Samsunspor-Tarsus İdmanyurdu (Samsun Yeni 19 Mayıs)


- TFF 3. Lig


1. Grup


Yarın:


15.00 Manisaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)


15.00 Anagold 24Erzincanspor-Ci Group Buca (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)


15.00 Artvin Hopaspor-Tokatspor (Hopa İlçe)


15.00 Yomraspor-Yeni Orduspor (Yomra İlçe)


15.30 68 Aksaray Belediyespor-Silivrispor (Dağılgan)


15.30 Erzinspor-Düzcespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)


16.00 Şile Yıldızspor-Çankaya (Şile)


16.00 Kızılcabölükspor-Sultanbeyli Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)


16.00 Çatalcaspor-Serik Belediyespor (Ziya Altınoğlu)


2. Grup


Yarın:


15.00 Ağrı 1970-Cizrespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)


15.00 Elazığ Belediyespor-Fethiyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)


15.00 Fatsa Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Fatsa İlçe)


15.30 Kemerspor 2003-Ofspor (Kemer İlçe)


15.30 Erbaaspor-Karşıyaka (Erbaa İlçe)


16.00 1877 Alemdağspor-Kozanspor (Alemdağ)


16.00 Esenler Erokspor-Belediye Derincespor (Esenler)


19.00 Kocaelispor-Turgutluspor (Kocaeli)


3. Grup


Yarın:


15.00 Pazarspor-Halide Edip Adıvarspor (Pazar İlçe)


15.30 Osmaniyespor-Modafen (Osmaniye 7 Ocak)


15.30 Altındağ Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Çubuk İlçe)


16.00 Nazilli Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Nazilli İlçe)


16.00 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)


16.00 Bayrampaşa-Medical Park Batman Petrolspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


16.00 Karacabey Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (M. Fehmi Gerçeker)


16.00 Somaspor-Muğlaspor (Soma Atatürk)


19.00 Diyarbekirspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Diyarbakır) 


Kaynak: Hürriyet