Haberler

Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ne kadar, kaç TL? Yunan adaları kapı vizesi ücreti belli oldu mu?

Güncelleme:

10 ada için 7 günlük Yunan turist vizesi ücretini merak etmekte olan birçok kişi, Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ne kadar, kaç TL? Sorusunu araştırmakta. Peki, Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ne kadar, kaç TL? Yunan adaları kapı vizesi ücreti belli oldu mu?

Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ne kadar, kaç TL? Sorusu, Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ücretinin açıklanması ile yanıt buldu. Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis konu hakkın önemli açıklamalarda bulundu. Peki, Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ne kadar, kaç TL? Yunan adaları kapı vizesi ücreti belli oldu mu?

YUNAN ADALARI 7 GÜNLÜK KAPI VİZESİ NE KADAR, KAÇ TL?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis iyi ve dostane komşuluk ilişkilerini sürdürme taahhüdünde bulunan ortak bir bildiri imzaladılar. Görüşmenin en dikkat çeken gelişmelerinden biri de Yunan hükümetinin Türk vatandaşlarına 10 Yunan adası için vize muafiyeti sağlama kararı oldu. Konu hakkında bir açıklama yapan Miçotakis, "İlişkileri yeniden canlandırmaya karar verdik. 10 ada için Türk vatandaşlarına 7 günlük turist vizesi verilecek" dedi. Yapılan açıklamaların ardından Yunan adaları 7 günlük kapı vizesi ücreti netlik kazandı. Yunanistan'da yedi güne kadar kalma olanağı sağlanacak. Vizenin ücreti 60 Euro olacak.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Kiryakos Miçotakis Yunanistan Gündem Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada halı görmek ne demektir? Rüyada yeni halı görmek, rüyada halı üzerinde yürümek ne anlama gelmektedir? Rüyada ölmüş birini canlı görmek ne anlama gelmektedir? Diyanete göre rüyada ölmüş birini canlı görmek ve konuşmak ne demektir? OKC Thunder LA Clippers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Dallas Mavericks Phoenix Suns NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Zencefilin faydaları nedir? Zencefil çayı nasıl yapılır? Zencefil neye iyi gelir? Rüyade ev görmek, rüyada yeni ev görmek, rüyada yeni ev satın almak, rüyada eski ev görmek ne demektir? TV8.5 canlı izle! (UEFA AVRUPA LİGİ) TV8.5 CANLI 4K İZLE! 22 Şubat TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Ronaldinho evli mi, Ronaldinho çocuğu var mı? TV 8.5 yayın akışı 22 Şubat 2024! EXXEN canlı maç izle! (SPARTA PRAG-GALATASARAY) EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! 22 Şubat EXXEN spor canlı izle! Rüyada tuvalet temizlemek ne demek? Rüyada tuvalet temizlediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada tuvalet yıkamak nedir? Rüyada yeni eve taşınmak, rüyada başka eve taşınmak, rüyada taşındığını görmek ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada valiz görmek ne anlama gelir? Rüyada valiz hazırlamak, rüyada valiz toplamak, rüyada valiz kaybetmek, rüyada valiz taşımak ne demek?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title