Haberler

Rüyada tırnak kırılması ne anlama gelir? Rüyada el tırnağının kırılması ne demek?

Güncelleme:

Rüyada tırnak görmek, düşmana zafer bulmaya işarettir. Bazen de tırnağın uzunluğu, rızkın bol olmasına işarettir. Tırnağa ihtiyacı olan kimsenin tırnağını kesilmiş görmesi, yukardaki tabirin aksinedir. Peki, Rüyada tırnak kırılması ne anlama gelir? Rüyada el tırnağının kırılması ne demek?

Gerçek hayatta gerçekleşmiş olan bazı durumlar insanları pek telaşlandırmasa da rüyalarda gerçekleşen bazı olaylar, rüya sahiplerinin tedirgin olmasına yol açabilmektedir. Bu tür endişe ve merak uyandıran rüyalar arasında tırnak kırılması gelmektedir. Peki, Rüyada tırnak kırılması ne anlama gelir? Rüyada el tırnağının kırılması ne demek? İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA EL TIRNAĞININ KIRILMASI NE DEMEK?

Rüyada el tırnağının kırılması düzeninin bozulacağı anlamına gelir. Rüyada el tırnağının kırılması, eş ile ayrılığın habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında el tırnağının kırıldığını gören kişi eğer evliyse eşi ile arasında ciddi tartışmalar yaşanacaktır. Bu tartışmalar sonrasında barışma yoluna gidilmeye çalışılsa da işin sonunda ayrılık kaçınılmaz olacaktır. Bu ayrılık sonrası her iki tarafta üzüntü duyacak. Ardından barışmak için adımlar atılacak demektir.

RÜYADA AYAK TIRNAĞININ KIRILMASI

Rüyada ayak tırnağının kırılması, kişinin önüne engeller takılacak demektir. Rüyada ayak tırnağının kırılması, kişinin dost ve akrabaları ile arasının bozulacağına delalet etmektedir. Rüyasında ayak tırnağından herhangi birinin kırıldığını gören kişinin çok sevdiği arkadaşları ile arası bozulacak ve bunun sonucunda hiç istemediği tartışmalar yaşanacaktır. Bu tartışmaların ardı arkası kesilmemesi sonucunda uzun yıllar devam eden büyük dostluklar birden bitecektir. Aynı zamanda rüya sahibinin bazı akrabaları ile de arası iyice açılacaktır. Akrabalar arası soğukluk anlamlarına da gelir.

RÜYADA TIRNAK KIRILMASI VE KANAMASI

Rüyada tırnak kırılması ve kanaması, kişinin durumunun kötü olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer sağlığına dikkat etmemeye devam ederse ciddi bir hastalığın pençesine düşecek ve bu hastalıkla uzun süre mücadele etmek sorunda kalacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi aşk acısı çekecek ve iş hayatında da aksilikler uzun süre kendisini bırakmayacaktır.

RÜYADA TIRNAK KIRILMASI NE ANLAMA GELİR?

Rüyada tırnak kırılması, kötü olayların habercisi olarak yorumlanır. Rüyasında tırnağının kırıldığını gören kişinin bir hastalığa yakalanacağına delalet edilir. Bunun dışında rüyayı gören kişinin çok sevdiği bir yakınının ölüm haberi alacağına ve bu haber sonrası çok üzüleceğine işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin çok üzüleceği ama bunun altından kalkacağı anlamına gelir.

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Gündem

Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Gibi 5. sezon ne zaman? Gibi 5. sezon hangi tarihte, ne zaman yayınlanacak? Gibi 5. sezon yayınlandı mı? Yaz tatiline kaç gün kaldı? Yaz tatiline kaç gün var, ne zamana başlayacak? Twitch kapandı mı? Twitch neden kapandı, sebebi ne? Twitch'e yasak mı geldi, neden girilmiyor? Hull City - WBA maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hull City - WBA maçı nereden izlenir? PROTEİN TOZU ZARARLI MI? Protein tozu kilo almak, kilo vermek için kullanılır mı? Protein tozunun zararı var mı, her gün kullanılır mı? YAZ TATİLİ KISALDI MI? Yaz tatili kaç gün oldu, kısaltıldı mı? İşte MEB'den yaz tatili açıklaması! KAYSERİSPOR – ÜMRANIYESPOR CANLI: Bandırmaspor – Ümraniyespor maçı nereden, nasıl izlenir? Bandırmaspor Ümraniyespor canlı yayın linki! KAYSERİSPOR – ANKARAGÜCÜ CANLI: Kayserispor – Ankaragücü maçı nereden, nasıl izlenir? Kayserispor Ankaragücü canlı yayın linki! Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı nereden izlenir? Kayserispor - Ankaragücü maçı hangi kanalda, saat kaçta? Kayserispor - Ankaragücü maçı nereden izlenir? Hasan Hüseyin Korkmazgil neden öldü? Hasan Hüseyin Korkmazgil ölüm sebebi ne? Dinimizde kandil var mı? İslam'da kandil var mıdır? İslamiyet'te Kandil gecesinin yeri ve önemi nedir? Bir yılda kaç kandil var? Bir yılda kaç kere kandil olur, kaç tane vardır? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 24 Şubat Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Berat kandili hangi ibadetler yapılır? Berat kandilinde oruç tutulur mu, ne namazı kılınır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title