Haberler

İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal Fenerbahçe'de yardımcı antrenör mü?

Teknik direktör İsmail Kartal'ın yardımcı antrenörlüğünü oğlu Emre Kartal'ın yaptığı yönünde haberler gündem olmuştu. Peki, İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal Fenerbahçe'de yardımcı antrenör mü?

Emre Kartal yardımcı antrenör mü? Teknik direktör İsmail Kartal'ın yardımcı antrenörlüğünü oğlu Emre Kartal'ın yaptığı yönünde haberler gündem olmuştu. Peki, İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal Fenerbahçe'de yardımcı antrenör mü? İşte detaylar!

İSMAİL KARTAL'IN OĞLU YARDIMCI ANTRENÖR MÜ?

Bazı taraftarların yeni fark ettiği olay büyük ses getirirken Emre Kartal'ın babası ile birlikte çalışmasını sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç'un istediği anlara ait video yeniden gündem oldu.

"SAMANDIRA'DA ÇALIŞIYOR ARTIK"

Ali Koç, temmuz ayında yaptığı açıklamada, ""Küçük bir Kartal daha geliyor, şimdi diyecekler "Nerden geliyor bu?" Bu kardeşimle Samandıra'da rastlaştık, konuştuk, dertleştik. Analizler yapıyordu babasıyla beraber, "Ya dedim sen niye bizde staj yapmıyorsun?" Hocam da kabul etti, o arkadaşımız da Samandıra'da çalışıyor artık. Küçük bir Kartal daha geliyor" ifadelerini kullanmıştı.

İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal Fenerbahçe'de yardımcı antrenör mü?

İsmail Kartal'ın oğlu Emre Kartal Fenerbahçe'de yardımcı antrenör mü?

Haberler.com Haber Merkezi / Onur Bayram - Gündem

İsmail Kartal Gündem Spor Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir? 27 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Sema elendi mi? Sema diskalifiye mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title