İnstagram'da sorun mu var? Çöktü mü 2022? SON DAKİKA! İnstagram eski gönderileri gösteriyor! İnstagram çıkış yaptın hatası nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

İnstagram'da sorun mu var? Çöktü mü 2022? SON DAKİKA! İnstagram eski gönderileri gösteriyor! İnstagram çıkış yaptın hatası nedir?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
İnstagram'da sorun mu var? Çöktü mü 2022? SON DAKİKA! İnstagram eski gönderileri gösteriyor! İnstagram çıkış yaptın hatası nedir?

İnstagram sorun mu sorusunun yanıtı merak ediliyor.İnstagram storyler görünmüyor! hatası veriyor. Bugün akşam saatlerinde Instagram 'da akış yenilememe sorunu yaşanıyordu. Bunun akabinde İnstagram çöktü mü? İnstagram sorun mu var? İnstagram akış yenilenmiyor! İnstagram'da sorun mu var? İnstagram'a ne oldu? İnstagram eski gönderileri gösteriyor! İnstagram çıkış yaptın hatası nedir?

İnstagram çöktü mü? İnstagram sorun mu sorusunun yanıtı merak ediliyor. instagram üzgünüz bir sorun oluştu. lütfen tekrar dene hatası veriyor. Bugün akşam saatlerinde Instagram 'da akış yenilememe sorunu yaşanıyordu. Bunun akabinde İnstagram çöktü mü? İnstagram sorun mu var? İnstagram akış yenilenmiyor! İnstagram'da sorun mu var? İnstagram'a ne oldu? İnstagram eski gönderileri gösteriyor! İnstagram çıkış yaptın hatası nedir? İşte detaylar...

İnstagram için son 24 saatte bildirilen kesintilere göre son 1 saattir çok sayıda kesintinin rapor edildiği gözükmekte ve aynı kesintilerin gün içinde de düşük seviyelerde yaşandığı görülmektedir.

İnstagram çöktü mü 2022? SON DAKİKA! İnstagram sorun mu var? İnstagram storyler görünmüyor! İnstagram keşfetim bozuldu!

En çok bildirilen sorunlar

  • 64% Uygulama
  • 27% Gönderme
  • 9% Oturum aç

Instagram Direct, bir veya birden fazla kişiye mesaj göndermenize olanak tanır. Bu mesajlar; metin ve çekebileceğiniz veya kütüphanenizden yükleyebileceğiniz fotoğraf ya da videoları içerebilir. Instagram Direct'te şunları da mesaj olarak gönderebilirsiniz:

  • Akışta gördüğünüz gönderiler
  • Kaybolan fotoğraf ve videolar
  • Instagram profilleri

Instagram Direct ile gönderdiğiniz mesajları görmek için

Akışın sağ üst köşesindeki direct veya messenger simgesine dokunun.

Görüntülemek istediğiniz konuşmaya dokunun.

Akışta yer alan ve Instagram Direct kullanılarak gönderilen bir gönderi, bu gönderiyi zaten görebilen kişiler tarafından görülebilecektir. Örneğin, gizli bir hesabın gönderisini mesaj olarak gönderirseniz gönderiyi yalnızca hesabı takip eden kişiler görebilecektir.

Instagram Direct ile gönderilen fotoğraflar ve videolar, Instagram aracılığıyla Facebook veya Twitter gibi diğer internet sitelerinde paylaşılamaz ve konu etiketi ve konum sayfalarında görünmez.

Instagram Direct ile aldığınız mesajları nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenin.

Direkt mesajları Android ve iPhone için Instagram uygulamasından veya Android için Instagram Lite uygulamasından görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Birisinin gönderdiği direkt mesajı görmek için:

  • Akışınızın sağ üst köşesindeki veya simgesine dokunun.
  • Görüntülemek istediğiniz konuşmaya dokunun.
Haberler.com - Gündem

Gündem Teknoloji Haberler Son Dakika

title