Haberler

EMEKLİ İKRAMİYESİ ZAM 2024! Emekli ikramiyesine zam var mı? Bayram ikramiyesi ne kadar olacak?

Güncelleme:

Emekli bayram ikramiyesine zam yapılacak mı ve emekli ikramiyesi ne kadar olacak merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan kameralar karşısına geçerek 3 bin liraya çıkartılan emeklinin bayram ikramiyesini yükseltildiğini duyuracağı öne sürüldü. Peki, emekli ikramiyesine zam var mı? Bayram ikramiyesi ne kadar olacak?

Emekli ikramiyesine zam var mı? Bayram ikramiyesi ne kadar olacak? sorularına yanıt aranıyor. Emekli ikramiyesi zam 2024 haberleri araştırılıyor. 31 Mart yerel seçimleri öncesi milyonlarca emekliyi sevindirecek bir iddia kulisleri hareketlendirdi. Emekli ikramiyesine zam var mı? Bayram ikramiyesi ne kadar olacak? Detaylar haberimizdedir…

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİNE ZAM YAPILACAK MI?

Milyonların gözü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık edeceği Kabine toplantısına çevrilirken kulislere düşen iddia ise büyük ses getirdi.

Emeklilere verilen bayram ikramiyelerinin 2 bin TL'den 3 bin TL'ye çıkarılması ve iki bayram için toplam 6 bin TL ödeme yapılacağının açıklanması emeklilerin tepkisini çekerken Erdoğan'ın bugün yapılacak Kabine'nin ardından kameraların karşısına geçerek emeklinin bayram ikramiyesini 10 bin TL olarak açıklayacağı iddia edildi.

EMEKLİ İKRAMİYESİ ZAM 2024! Emekli ikramiyesine zam var mı? Bayram ikramiyesi ne kadar olacak?

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Gündem Finans Yaşam Ekonomi Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title