Haberler

Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekli ikramiyesi hangi tarihte kaç TL ödenecek?

Güncelleme:

Çalışan emeklilere 5 bin TL ikramiye yattı mı ve emekli ikramiyesi ne zaman yatacağı Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Sorusu ile araştırılıyor. Peki, Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekli ikramiyesi hangi tarihte kaç TL ödenecek?

5 bin TL emekli ikramiyesi ne zaman verileceği merak edilirken çalışan emekliye ikramiye ne zaman yatacağı gündeme geliyor. Söz konusu düzenlemenin bu hafta Meclis'e sunulması bekleniyor. Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Sorusu bu nedenle araştırma konusu haline geliyor. Peki, Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekli ikramiyesi hangi tarihte kaç TL ödenecek?

EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilgili bakanlıklara çalışma talimatı verdiğini belirterek, çalışan emeklilere 5000 TL ikramiye verilmesine yönelik düzenlemenin detaylarının çalışmanın sonuçlarına göre ortaya çıkacağını ifade etti. Güler, "Kapsamı ve detayları çalışma sonrasında ortaya çıkacak." dedi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından tamamlanacak olan çalışmanın Meclis'te kabul edilmesi durumunda, çalışan emeklilere 5000 TL ikramiye ödemeleri gerçekleştirilecek.

Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekli ikramiyesi hangi tarihte kaç TL ödenecek?

ÇALIŞAN EMEKLİYE 5000 TL MECLİSTEN GEÇTİ Mİ?

Emekli olmuş ancak fiilen çalışmaya devam etmeyen emeklilere 5 bin TL ikramiye ödemesi gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine, bu ikramiyeden kapsam dışında tutulan emeklilerin de faydalanabilmesi için bir çalışma başlatıldı. Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülecek olan Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'ne, eklenmesi için hazırlanan önerge, AK Parti Grubu'na gönderildi. Yeni torba teklif, ekonomiye dair önemli düzenlemeler içermektedir ve Meclis Başkanlığı'na sunulmuştur.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Gündem Yaşam Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

26 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 26 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! DEM Parti Gümüşhane Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Gümüşhane adayı Gülşen Işık ve Abdulsamed Gültekin kimdir? DEM Parti Giresun Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Giresun adayı Feride Kızgit ve Ümit Bozan kimdir? DEM Parti Gaziantep Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Gaziantep adayı Selman Tutumlu ve Ayfer Yılmazer kimdir? DEM Parti Eskişehir Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Eskişehir adayı Gamze Toprak ve İzzettin Altun kimdir? Mahsun j. 7. bölüm ne zaman? Mahsun j. 7. bölüm hangi gün, saat kaçta yayınlanacak? Mahsun j. yeni bölüm ne zaman? Grace Kelly neden öldü? Grace Kelly ölüm sebebi ne, ne zaman öldü? Grace Kelly biyografisi! Yarın kabine toplantısı var mı? Yarın kabine toplantısı yapılacak mı, saat kaçta yapılacak? Survivor Merve hamile mi? Survivor All Star Merve Aydın hamile iddiaları gerçek mi, yanıt geldi mi? İzmir deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika depremleri! 25 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! AZ ÖNCE DEPREM NEREDE OLDU SON DAKİKA! Bugün nerede deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler 25 Şubat listesi! İstanbulspor - Beşiktaş maçı kaç kaç? İstanbulspor - Beşiktaş maçı bitti mi, ilk yarı mı, ikinci yarı mı? Bahar dizisi hangi gün? Bahar dizisi saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor? İSTANBULSPOR – BEŞİKTAŞ CANLI: İstanbulspor – Beşiktaş maçı nereden, nasıl izlenir? İstanbulspor Beşiktaş canlı yayın linki! Hudutsuz Sevda son fragman İZLE! Hudutsuz Sevda 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title