Haberler

Conor McGregor İrlanda Başbakanı adayı mı oldu? McGregor Başbakan mı olacak?

Güncelleme:

Kariyeri zaferlerle dolu olan İrlandalı dövüşçü Conor Mcgregor, ülkesinde başbakanlığa aday oldu. Uzun süredir ringe çıkmayan dövüşçü açtığı ankette ise büyük farkla önde. Peki, McGregor Başbakan mı olacak?

McGregor Başbakan mı olacak? Kariyeri zaferlerle dolu olan İrlandalı dövüşçü Conor Mcgregor, ülkesinde başbakanlığa aday oldu. Uzun süredir ringe çıkmayan dövüşçü açtığı ankette ise büyük farkla önde. Peki, McGregor Başbakan mı olacak? Detaylar...

MCGREGOR BAŞBAKAN MI OLACAK?

Dünyaca ünlü İrlandalı dövüşçü Conor Mcgregor, İrlanda'da başbakanlığa aday oldu. McGregor yaptığı açıklamada diğer adaylara taş atarak, "Gerry, 78 yaşında. Bertie, 75 yaşında. Enda, 74 yaşında. Bir de bana bakın, 35 yaşında. Oyunda genç, aktif, tutkulu, taze bir cilt. İyi bir dinleyiciyim. Destekleyiciyim. Uyum sağlayabiliyorum. Hiçbir partiye bağlılığım/ön yargım/kayırmacılığım yok." dedi.

"KAMUOYUNUN NE HİSSETTİĞİNİ ÖNEMSEMİYORLAR"

McGregor, "Ülkesindeki dövüşçülere meydan okuyan Conor McGregor yaptığı açıklamada, "Eğer seçime girersem potansiyel rekabet: Gerry, 78 yaşında. Bertie, 75 yaşında. Enda, 74 yaşında. Her birinin kendi partisiyle kopmaz bağları var. Kendi partileri dışındaki kamuoyunun ne hissettiğini önemsemiyorlar. Partilerini yönetenler vs halkı yöneten ben." dedi.

"PARASAL KAYNAK SAĞLAYABİLİRİM"

Ünlü dövüşçü ayrıca, "Bir de bana bakın, 35 yaşında. Oyunda genç, aktif, tutkulu, taze bir cilt. İyi bir dinleyiciyim. Destekleyiciyim. Uyum sağlayabiliyorum. Hiçbir partiye bağlılığım/ön yargım/kayırmacılığım yok. Parasal kaynak sağlayabilirim. İrlanda halkı, başkan olarak iktidarda ben olmazdım. İktidarda olan ben ve sen olurduk." ifadelerini kullandı.

McGregor'un paylaşımları şöyle:

Conor McGregor İrlanda Başkanı adayı mı oldu? McGregor Başbakan mı olacak?

Conor McGregor İrlanda Başkanı adayı mı oldu? McGregor Başbakan mı olacak?

Haberler.com Haber Merkezi / Onur Bayram - Gündem

Conor McGregor Gündem Dünya Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title