Haberler

AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli?

Güncelleme:

MasterChef All Star'ın bugünkü bölümünde özel konuk olarak Hintli Şef Amardeep Anand yer alıyor. Hindistan'da çeşitli 5 yıldızlı otellerde ve İngiltere'de Michelin yıldızlı bir restoranda görev yapmış olan Anand, İngiltere'nin ödüllü Hint restoran zinciri Madhu's'ta 'Group Executive Chef' olarak görev yapıyor. Peki, Amardeep Anand kimdir? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? İşte detaylar…

Hintli Şef Amardeep Anand yeni bölümde yarışmacılardan, kendisinin favorisi olan Buzi Bafu yemeğini yapmalarını istiyor. Peki, Amardeep Anand kimdir? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? İşte detaylar…

AMARDEEP ANAND KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Hindistan'da çeşitli 5 yıldızlı otellerde ve İngiltere'de Michelin yıldızlı bir restoranda görev yapmış olan Amardeep Anand, MasterChef All Star'ın konuk şefi olarak karşımıza çıkıyor. İngiltere'nin ödüllü Hint restoran zinciri Madhu's'ta 'Group Executive Chef' olarak görev alan Amardeep Anand, Otel İşletmeciliği ve Ticaret bölümlerinden aldığı üniversite eğitimi ile sektörde 23 yıllık bir deneyime sahip bir şeftir.

Serhıldan Hülakü
Haberler.com - Gündem

MasterChef Televizyon Dizi Gündem Magazin Yaşam Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 21 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 21 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Ronaldinho kimdir? Ronaldinho nereli, hangi takımlarda oynadı? 21 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu 2024? Inter - Atletico Madrid maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Inter - Atletico Madrid maçı kaç kaç, canlı maç skoru! PSV - Borussia Dortmund maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! PSV - Borussia Dortmund maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Manchester City - Brentford maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Manchester City - Brentford maçı kaç kaç, canlı maç skoru! YouTube çöktü mü? 21 Şubat 2024 YouTube sorun mu var? YouTube neden açılmıyor? PSV - Borussia Dortmund maçı CANLI izle! 20 Şubat PSV - Borussia Dortmund maçı canlı yayın izle!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title