Haberler

YSK, 11 ilçede seçim itirazlarını reddetti

Güncelleme:

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 11 ilçede yapılan seçimlerle ilgili yapılan itirazları reddetti. YSK, birçok parti ve ilçede oyların yeniden sayılması taleplerini kabul etmedi.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 11 ilçede seçimlerle ilgili yapılan itirazları reddetti.

YSK, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik itirazları görüşmeye devam ediyor. Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa Eyyübiye'de seçimlerin iptal edilmesi talebi, CHP'nin Yozgat Boğazlıyan'da seçimin yenilenmesi talebi, DEM Parti'nin Ağrı Hamur'da oyların yeniden sayılması talebi ve MHP'nin Kırşehir Mucur'da oyların yeniden sayılması talebi Kurul tarafından reddedildi.

YSK; AKP'nin Aydın Koçarlı'da oyların yeniden sayılması talebini, CHP'nin Aydın İncirliova'da oyların yeniden sayılması talebini, MHP'nin Çorum Bayat'ta oyların yeniden sayılması talebini, AKP'nin Nevşehir merkezde tüm oyların yeniden sayılması talebini ve AKP'nin Isparta Yalvaç'ta oyların yeniden sayılması talebini de reddetti.

Kurul, MHP'nin Siirt Baykan'daki talebini ve AKP'nin Kırklareli Üsküp'de oyların yeniden sayılması talebini de kabul etmedi.

Kaynak: ANKA / Güncel

Yüksek Seçim Kurulu Politika Güncel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Bakmadan Geçme

Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 7 üniversiteye rektör atandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 7 üniversiteye rektör atandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title