Haberler

Wca'den İş ve Sanat Dünyasına Ödül Yağdı

BİM ve Bonfilet Markaları Uluslararası Gıda Kalite ödülü alırken, birçok televizyon dizisi de kendi kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Ülker,

BİM ve Bonfilet Markaları Uluslararası Gıda Kalite ödülü alırken, birçok televizyon dizisi de kendi kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Yavuz Seçkin, Ahmet Selçuk İlkan, Zafer Ergin, Tuğba Özerk, Ömür Gedik, Ekin, Ebru Yaşar gibi bir çok ünlünün katıldığı törende TRT Spor'da yayınlanan Futbol Ateşi Programı da Yılın En İyi Spor Programı seçildi.

World Consumer Academy(WCA) tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Uluslararası Gıda Kalite Zirvesi" çerçevesinde dün gece iş ve sanat dünyasının önde gelen marka ve isimlerine ödülleri törenle verildi.

WCA Başkanı Fahri Ustaoğlu yaptığı açılış konuşmasında,

vatandaşların oluşturduğu kamuoyu baskısı yanında AB uyum sürecinde de gıda güvenliği konusunda Türkiye'nin sürekli gündemde olduğunu belirterek amaçlarının sorunlarını uluslararası boyutuyla tartışmak için dünyanın önde gelen gıda üreticilerini, dağıtım ağlarını, satış noktalarını bir araya getirmek olduğunu söyledi.

Ustaoğlu, gıdada kalite devrimine azimle devam edeceklerini değinerek,

"Uluslararası Gıda Kalite Zirvesi Tüketici Akademisinin 25 yıldır sürdürdüğü çalışmalardan biri, 25 yıldır tüketici koruması bilinçlenmesi ve yaygınlaştırılması için dünyanın heryerinde çalışmalar yapan kurumumuz bu yılda özellikle AB müzakere süreci icerisinde en önemli yeri tutan gıdayı gündeme taşıdı" dedi.

İş ve sanat dünyasının önde gelen marka ve isimlerinin katıldığı törende Ekin ve Ebru Yaşar'ın sahne aldıığı mini konserde, Yavuz Seçkin ve programı sunan Metin Yıldız

ise başta M. Ali Birand taklidi olmak üzere yaptıkları esprilerle izleyenleri kahkahalara boğdu.

Sunuculuğunu Özlem Savaş ve Metin Yıldız'ın yaptığı törende

Ülker, BİM, Bonfilet, İmren Lokumları Uluslar arası Gıda kalite ödülü alırken, İhlas Eğitim Kurumları ve Expert Akademi ise Uluslar arası Kalite Ödülüne layık görüldü. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Yavuz Seçkin Tuğba Özerk Ebru Yaşar Politika Güncel Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title