Haberi Paylaş
Uludağ'da Sürpriz Evlenme Teklifi

Uludağ'da Sürpriz Evlenme Teklifi

Güncel Haberler

TÜRKİYE'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ'da tatil yapan Ramazan Şahin (30), kız arkadaşı Nesrin Gövercin'e (23) karlar üzerinde pankart açarak, evlenme teklifi etti.

TÜRKİYE'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ'da tatil yapan Ramazan Şahin (30), kız arkadaşı Nesrin Gövercin'e (23) karlar üzerinde pankart açarak, evlenme teklifi etti.

Bilecik'in Osmaneli ilçesinde yaşayan muhasebeci Ramazan Şahin ve kız arkadaşı Nesrin Gövercin, arkadaş grubuyla ile Uludağ'da geziye gitti. Gezi sırasında Şahin'in arkadaşlarınca açılan 'Benimle evlenir misin?' yazan pankartı gören Gövercin şaşırırken, etrafı güllerle donatıldı. Ramazan Şahin de elindeki yüzük ile Nesrin Gövercin'e yüksek sesle "Benimle evlenir misin?" dedi. Sürprizler karşısında şaşırıp gözyaşlarını tutamayan Nesrin Gövercin de "Evet" diye bağırarak, Şahin'in evlenme teklifini kabul etti.

- Bursa

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ramazan Şahin Turizm Uludağ Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title