Haberler

Tekirdağ gündem haberleri | Tekirdağ'dan kısa kısa

Güncelleme:

Edinilen Tekirdağ gelişmesine göre Şarköy ilçesinde Tarım ve Orman Bakanlığı'nca finanse edilen ve Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından uygulanan "2022 Yılı Tekirdağ Bağcılığının Modernizasyonu Projesi" kapsamında üreticilere bağ çubuğu ve tel dağıtıldı.

Şarköy ilçesinde Tarım ve Orman Bakanlığı'nca finanse edilen ve Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından uygulanan "2022 Yılı Tekirdağ Bağcılığının Modernizasyonu Projesi" kapsamında üreticilere bağ çubuğu ve tel dağıtıldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, çiftçilerin destelenmesi için bağ çubuğu ve çelik tel dağıtım töreni düzenlendi.

Açıklamada ifadelerine yer verilen Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, devletin çiftçilere yönelik verdiği teşviklerin önemli olduğunu söyledi.

Yıldırım, devletin çiftçilerin işini kolaylaştırabilmek adına önemli teşvikler sağladığını belirterek, projenin hayırlı olmasını temenni etti.

Konuşmanın ardından üreticilere bin 984 bağ çubuğu, bin 860 çelik tel dağıtıldı.

Tekirdağ'da "kadına yönelik şiddetle mücadele" toplantısı yapıldı

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım başkanlığında Valilik YİKOB Toplantı Salonu'nda Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı yapıldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eylem Planı kapsamında, kurumların yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verildi, bir önceki toplantıda alınan kararlar değerlendirildi.

Toplantıda, kadına yönelik şiddetle mücadele hakkında yeni görüş ve öneriler sunuldu.

Kaynak: AA / Güncel

Aziz Yıldırım Tekirdağ Haberler

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

Bakmadan Geçme

Şahane Hayatım 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Mayıs Şahane Hayatım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 Akran zorbalığı nedir? Akran zorbalığı ile nasıl başa çıkılır? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Almanya-Türkiye Milletler Ligi maçı canlı izle! ALMANYA- TÜRKİYE VOLEYBOL MAÇI (HD) İZLEME LİNKİ BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bittin Sen filmi oyuncuları kim, konusu ne? Bittin Sen filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 Rekabet Kurumu'ndan beyaz et firmalarına ceza! Hangi firmalar ceza aldı, neden ceza aldılar? Hansi Flick kimdir, kaç yaşında? Barcelona'nın yeni teknik direktörü kim? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? İlk Hababam Sınıfı kaç yılında çekildi? #128250 ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! SON DAKİKA: Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede oldu, kaç şiddetinde oldu? AFAD/Kandilli Rasathanesi Deprem İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Avrupa'da sokak hayvanları ne yapılıyor? Avrupa'da köpek sorunu nasıl çözüldü?
TBMM'den Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne acil toplanma çağrısı: Refah saldırısı durdurulmalı

TBMM'den Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne acil toplanma çağrısı: Refah saldırısı durdurulmalı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title