Sandıklı'da "Güvenli Okul, Güvenli Gelecek" toplantısı gerçekleştirildi - Haberler
Haberi Paylaş

Sandıklı'da "Güvenli Okul, Güvenli Gelecek" toplantısı gerçekleştirildi

AA - Hüseyin Ünlüsoy - Güncel
 - Güncelleme:
Sandıklı'da 'Güvenli Okul, Güvenli Gelecek' toplantısı gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığının "Güvenli Okul, Güvenli Gelecek" projesi kapsamında Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop başkanlığında toplantı düzenlendi.

İçişleri Bakanlığının "Güvenli Okul, Güvenli Gelecek" projesi kapsamında Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop başkanlığında toplantı düzenlendi.

Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda, 2021-2022 eğitim öğretim yılında okullar ve çevresinde uygulanacak sağlık, güvenlik, ulaşım tedbirleri görüşülürken, emniyet ve asayişe etki eden çevresel faktörler ile okul bölgesindeki sosyal, ekonomik ve kültürel durumların göz önünde bulundurularak okul bazlı öncelik analizlerinin yapılması, öncelikli olduğu değerlendirilen okullarda mevcut güvenlik tedbirlerinin gözden geçirilmesi ve yeni güvenlik tedbirlerinin planlanması konuları ele alındı.

Toplantıya, Kaymakam Eflatun Can Tortop'un yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Alptuğ Ayhan, Emniyet Müdürü Hanifi Savur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ve mahalle muhtarları katıldı. ??????

AA / Hüseyin Ünlüsoy - Güncel

Halk Eğitim Merkezi Eflatun Can Tortop Sandıklı Okul Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title