Haberler

Saadet Partisi Yönetimi Erdoğan ile Bir Araya Geldi

Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Haşim Asnuk ve beraberindeki heyet, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Haşim Asnuk ve beraberindeki heyet, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.

Sıcak sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Adıyaman'ın sorun ve sıkıntıları konuşuldu.

Saadet Partisi Adıyaman yönetimi olarak AK Parti Adıyaman İl Başkanlığını ziyaret ettiklerini belirten Başkan Haşim Asnuk, "Toplumun bu kadar kutuplaştığı ve ötekileştiği dönemde siyasi parti temsilcilerinin bir birine ziyaretleri bizim için çok anlamlı. Biz de bu anlamda kongre sonrası ilk ziyaretimizi iktidar partisi olan AK Parti Adıyaman İl Başkanlığını ziyaret ettik ve misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Konuşmaktan ve muhabbetten zarar gelmez sloganıyla yola çıktık, toplumun her kesimiyle de bir araya gelmeye çalışıyoruz. Adıyaman'ın sorunlarını çözmek için bu tür ziyaretlerimiz devam edecek" dedi.

Yapılan ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını dile getiren AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise, " Siyasi partilerin bir birlerini ziyaret etmesi gerçekten çok önemli ama Adıyaman daha farklı. Bütün siyasi partiler konu Adıyaman olunca, konu millet meselesi olunca birlikte beraber çalışıyorlar. Bunu da görmek bizleri oldukça çok sevindiriyor. Bizlerde AK Parti olarak bütün Aıdyamanlı kardeşlerimizle, Adıyaman hassasiyeti olan herkesle diyalog noktasında açığız. Adıyaman'a, nasıl güzel hizmetler yapılır, nasıl güzel hizmetler kazandırılır ortak paydamız bu ve bu noktada beraberiz" ifadelerini kullandı.

Birlik ve beraberlikten de bahseden Başkan Erdoğan, "Önümüzdeki süreçte de tabi genel merkezle düzeyinde gerekli görüşmeler yapılıyor. Konu vatana, millete, bayrağa ve ortak değerlerimize daha güzel temsiliyet noktası aranıyorsa birlik ve beraberliğimize ihtiyaç duyulan bir dönemden geçiliyorsa buna hem genel merkezin hem de taşradaki teşkilatların duyarsız kalması düşünülemez. Arzu ederiz ki aynı duygular devam etsin. Ben tabanında bu duygular içerisinde olduğunu görüyorum ve bunun daha fazla devam edeceğine inanıyorum" diye konuştu.

Erdoğan kendilerine yapılan ziyaretlerden dolayı Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Haşim Asnuk ve beraberindeki heyete teşekkür ettiğini belirtti. - ADIYAMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Mehmet Erdoğan Ak Parti Adıyaman Politika Güncel Haberler

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Bakmadan Geçme

Hamster Combat ne zaman listelenecek? Kurban bayramının arefesinde oruç tutulur mu 2024? Kurban bayramı teşrik tekbirleri ne zaman başlar, nasıl yapılır 2024? Kurban kestikten sonra kılınan namaz nedir, var mıdır 2024? Kurban etinin kaçta kaçı dağıtılır 2024? 15-16 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 15-16 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
İstanbul'da ölümlü kazaya karıştıktan sonra ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu yakalandı

İstanbul'da ölümlü kazaya karıştıktan sonra ABD'ye kaçan Eylem Tok ve oğlu yakalandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title