Haberler

Polisan Holding'e, Yılın Tedarik Zinciri Dönüşümü Ödülü

Güncelleme:

Polisan CEO'su Erol Mizrahi, 7000'e yakın satış noktasıyla sektörün en yaygın boya şirketi olan Polisan'ın, artık nakliye süreçlerini daha etkin yöneteceğini belirtti.

Polisan, artan rekabet ortamında, değişen pazar koşullarına ve müşteri beklentilerine hızlı ve esnek çözümler üretebilmek amacıyla tedarik zincirinde yer alan tüm anahtar süreçlerin birbirleriyle entegrasyonu ve kontrolünü sağlayan SAP SCM ( Tedarik Zinciri Dönüşümü) ödülünü aldı. Polisan, SAP'ın bu yıl ilk kez düzenlediği ödüle değer görülen ilk boya firması oldu.

Polisan CEO'su Erol Mizrahi, 7000'e yakın satış noktasıyla sektörün en yaygın boya şirketi olan Polisan'ın, artık nakliye süreçlerini daha etkin yöneteceğini belirterek, "Sipariş karşılama oranımız artacak ve termin sürelerimiz daha da kısalacak" dedi.

Kurumsal yazılım ve uygulama alanında dünya lideri olan SAP, SCM (Tedarik Zinciri Dönüşümü) modülü ile Polisan
Holding'i ödüllendirdi. Polisan'a ödülü, İstanbul Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen SAP İş Çözümleri ve Bulut Zirvesi'nde takdim edildi.

SCM modülü, tedarik zincirinde, talep planlamadan müşteriye malın gönderilmesi aşamasına kadar geçen bütün planlama adımlarını kapsıyor. Sistem, Talep Planlama (DP), Tedarik Ağı Planlama (SNP), Üretim Planlama ( PPDS) ve Sevkiyat Planlama (GATP) olmak üzere 4 alt modülden oluşuyor. Polisan, 4 modülü de aynı anda kullanarak ödüle değer görüldü.

Polisan'a ödül getiren SCM modülü, talep, tedarik, üretim ve sevkiyat planlamasına hizmet ediyor. Talep tahminlerini, eski verilerin ışığında bölge, ürün, mal grubu, hiyerarşi, satış temsilcisi gibi farklı kriterlere göre toplayıp, bu verileri baz alarak ve sistemde çalıştırılan optimizasyon programıyla hammadde planlama, talep tahminleri ve müşteri siparişlerini de dikkate alarak üretim planlama, müşteri siparişlerine göre de sevkiyat planlamayı yapıyor.
Erol Mizrahi: "Nakliye süreçlerimizi daha etkin yöneteceğiz"

Polisan Holding CEO'su Erol Mizrahi, boya sektöründe ilk defa Polisan'a verilen yılın Tedarik Zinciri Dönüşümü Ödülü'ne ilişkin yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

"Rekabet üstünlüğü müşterilere verilen hizmetin kalitesinde yatmaktadır. Rekabet avantajının ilk koşulu firmaların faaliyetleriyle kendini diğerlerinden farklı bir yere koymasıdır. Günümüzde 'zaman' unsurunun önemi tartışılmaz. Tüketicilerin ikame ürünlere yönelmeye daha çabuk karar verdiği dünyamızda 'tam zamanında' dağıtımın zorunluluğuna inanıyoruz. 7000'e yakın satış noktasıyla sektörün en yaygın boya şirketi konumundayız. Tedarik kaynağından en uç noktaya kadar oluşan kanal süresince yürüttüğümüz faaliyetlerle sevkiyat sürelerimiz 1,5 gün seviyelerinde. Bu modül
sayesinde nakliye süreçlerimizi daha etkin yöneteceğiz. Sipariş karşılama oranımız artacak ve termin sürelerimiz daha da kısalacak. Süreç iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımızı her adımda devam ettiriyor olacağız."

Kaynak: Bültenler / Güncel

Polisan Güncel Haberler

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title