Haberler

Öğrenciler Akıllı Saat ile Ödüllendirildi

Güncelleme:

Çorum'un Oğuzlar ilçesinde davranışlarıyla yaşıtlarına örnek olan öğrenciler, akıllı saat ile ödüllendirildi. Oğuzlar Ortaokulu ve Oğuzlar İmam Hatip Ortaokulunda öğrencilerin kişisel gelişimlerini hızlandırmak amacıyla akademik başarının yanı sıra okul içi etkinliklerde rol alan öğrencilerin ödüllendirilmesine yönelik çalışma başlatıldı.

Çorum'un Oğuzlar ilçesinde davranışlarıyla yaşıtlarına örnek olan öğrenciler, akıllı saat ile ödüllendirildi.

Oğuzlar Ortaokulu ve Oğuzlar İmam Hatip Ortaokulunda öğrencilerin kişisel gelişimlerini hızlandırmak amacıyla akademik başarının yanı sıra okul içi etkinliklerde rol alan öğrencilerin ödüllendirilmesine yönelik çalışma başlatıldı.

Oğuzlar İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Gümüş öncülüğünde başlatılan proje kapsamında okul idarecileri, öğretmenleri ve idari görevlileri, öğrencileri bir ay boyunca gözlemleyerek, temizlik, düzen, saygı, çalışkanlık, duyarlılık, uyum gibi kriterler üzerinden puan verdi.

Kasım ayı boyunca yapılan gözlemin ardından en yüksek puanı alan Oğuzlar Ortaokulu 8-A öğrencisi Latif Çolak ve Oğuzlar İmam Hatip Ortaokulu 5-A öğrencisi Medine Nur Yankun ayın öğrencisi seçildi.

Oğuzlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, Oğuzlar Altınkoz Tesisleri'nde ağırladığı iki öğrenciye akıllı saat hediye etti.

Okul Müdürü Gümüş, AA muhabirine, çalışmanın öğrencileri örnek birer birey olmaya teşvik ettiğini söyledi.

Öğrencilerin akademik gelişiminin yanı sıra sosyal gelişimlerini de önemsediklerini dile getiren Gümüş, her ay gözlem yaparak örnek öğrenciler belirleyip, bütün öğrencileri çalışmaya dahil etmek istediklerini kaydetti.

Kaynak: AA / Güncel

Oğuzlar Çorum Eğitim Güncel Haberler

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

Bakmadan Geçme

Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? YUMUŞAK KURBAN ETİ KAVURMASI TARİFİ | Lezzetli kavurma nasıl yapılır? Kurban eti mangalda nasıl yumuşak olur? Kurban eti hemen yenir mi, kaç saat dinlenmeli? Diyanete göre kurban eti ne kadar sürede tüketilmeli?
Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title