Haberler

Kayseri'nin yeni dil okulu açıldı

Abone Ol

Kayseri'nin yeni dil okulu Global English House Yabancı Dil Okulu açıldı.

Kayseri'nin yeni dil okulu Global English House Yabancı Dil Okulu açıldı. Akademik İngilizce eğitimlerinin ağırlıkta olduğu okulda, her yaş grubu için genel İngilizce eğitimleri de verilecek.

Talas Anayurt'ta hizmet vermeye başlayan Global English House Yabancı Dil Okulu'nun açılışına Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, "Eğitim hayatımızın önemli bir parçası. Ancak dil öğrenimi de gelişimimiz ve dünyaya açılımımız açısından önemsediğimiz bir alan. Talas, 50 bini öğrenci olmak üzere 171 bin nüfuslu bir ilçe. Güzel ilçemize, girişim yapmaktan korkulan pandemi sürecinde böyle bir eğitim kurumunu kazandırdıkları için genç arkadaşlarımı tebrik ediyor, eğitim kurumunun ilçemiz ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yalçın'ın ardından davetlilere seslenen Global English House Kurucu Müdürü Vesim Boztaş ise, küreselleşen dünya ile birlikte, başta İngilizce olmak üzere yabancı dil eğitiminin lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geldiğini belirtti. Söz konusu ihtiyaca yanıt vermek için böyle bir girişimde bulunduklarını belirten Boztaş, "Global English House olarak, IELTS, TOEFL, GRE, PTE gibi yurt dışında eğitim almak için gerekli olan akademik sınavlar ile ülkemizde akademinin kabul ettiği YDS ve YÖKDİL'e yönelik eğitimler verilecektir. Bunun yanı sıra YKS Yabancı Dil Sınavlarına hazırlık, Genel İngilizce, çocuklar için İngilizce eğitimi ve mesleki İngilizce alanlarında da eğitimlerimiz olacaktır. Talas ilçesinde akademik İngilizce eğitiminde tek olan Dil Okulumuz, GRE, TOEFL, PTE ve IELTS eğitimlerinde de Kayseri'de tek olma özelliğini taşımaktadır. Hedefimiz, dil eğitimi ile dünyaya entegre olma çabasına cevap vermektir. Dilimiz dünyamızın sınırlarını belirler, hayata dair rotamızı oluşturur. İstiyoruz ki, yeni bir dil ile sınırlarımızı genişletelim. Global English House olarak, sınırlarınızı genişletmeye ve rotanızı belirlemeye talibiz" ifadelerini kullandı.

Konuşmalarının ardından, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Elmalı, açılış kurdelesini kesti. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

İngilizce Kayseri Talas Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title