Haberler

Kaymakam Polat, Küçük Otlukbeli köyünü ziyaret etti

Otlukbeli Kaymakamı Ramazan Polat, Küçük Otlukbeli köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Otlukbeli Kaymakamı Ramazan Polat, Küçük Otlukbeli köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Otlukbeli Kaymakamı Ramazan Polat, toplumun tüm kesimine ulaşabilmek ve doğrudan temas kurabilmek için Küçük Otlukbeli köyünü ziyaret etti. Köy halkının istek, şikayet ve önerilerini dinleyen Kaymakam Polat, gerekli çalışmaların başlaması için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Öneri ve şikayetlerin değerlendirme yapılabilmesi için köy halkı ile bir araya gelmenin önemli olduğunu vurgulayan Kaymakam Polat, "Toplumun tüm kesimine daha geniş bir şekilde ulaşabilmek, doğrudan temas kurmak istek, öneri ve şikayetlerin alınabilmesi ve gerekli değerlendirmenin yapılabilmesi için halkla bir araya gelmek gereklidir. Küçük Otlukbeli köyünün sorunlarını şikayetlerini dinledik. En kısa zamanda çalışmalara başlayacağız" dedi.

Küçük Otlukbeli köyü ziyaretinde Kaymakam Polat'a Kurum Amir ve Müdürleri ile Köy Muhtarı Yusuf Ercan eşlik etti. - ERZİNCAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Otlukbeli Haberler

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp 'tasarruf' vurgusu yaptı

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp "tasarruf" vurgusu yaptı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Bakmadan Geçme

Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 30 Mayıs Perşembe 2024? #128250 Survivor kim kazandı? 30 Mayıs Perşembe Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #129300 Survivor CANLI izle! 30 Mayıs Perşembe TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Hudutsuz Sevda 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 İnci Taneleri 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs İnci Taneleri yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Aldatmak 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Aldatmak yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Vincent Kompany kimdir? Vincent Kompany nerelidir, kaç yaşında? Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? #128250 İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Eyvah Eyvah filmi oyuncuları kim? Eyvah Eyvah filmi konusu ve Eyvah Eyvah özeti! #128250 ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title