Haberler

Son dakika haberleri: Karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede karnından 35 kilogramlık kitle çıkarıldı

Güncelleme:

Son dakika gündem haberi... Van'da 58 yaşındaki Fesih Çiftçi'nin karnında tespit edilen 35 kilogramlık kitle ameliyatla alındı.

Van'da 58 yaşındaki Fesih Çiftçi'nin karnında tespit edilen 35 kilogramlık kitle ameliyatla alındı.

Karın ağrısı ve nefes darlığı şikayetiyle Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezine başvuran Çiftçi'nin tetkiklerinde karnında kitle tespit edildi.

Bunun üzerine ameliyata alınan Çiftçi'nin karnındaki 35 kilogramlık kitle 5 saatlik operasyonla alındı.

Ameliyatı gerçekleştiren genel cerrah Doç. Dr. Sebahattin Çelik, AA muhabirine, birçok branştan doktorun katılımıyla Çiftçi'yi ameliyata aldıklarını söyledi.

Çelik şunları kaydetti:

"Hasta uzun süre karnında şişlik hissediyormuş. Yaptığımız tetkiklerde 35 santimetre büyüklüğünde kitle saptadık. Bu, hekimlik süresince rastladığım ender vakalardan biri. Yüz binde birkaç kişide ancak rastlanabilir biri durum. Daha önce 10-15 santimetre boyutundaki kitlelere rastlıyorduk ama bu çok büyük bir kitleydi. Hasta bunu nasıl fark edememiş. Riskli bir ameliyat oldu. Yaklaşık 5 saat sürdü ve başarılı geçti. Hastamızı bugün taburcu ettik."

Kaynak: AA / Güncel

Dursun Odabaş Van Güncel Haberler Son Dakika

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title