Haberler

Hastane Caddesi Asfaltlama çalışması

Abone Ol

Malatya Büyükşehir Belediyesi kış mevsimi ile birlikte dondan ve gerçekleştirilen tuzlama çalışmaları ile yıpranan Malatya merkez başta olmak üzere, Malatya genelinde sorumluluk alanında bulunan yollarda bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi biryandan Malatya trafiğini rahatlatacak yol ve bulvar açma çalışmaları yaparken biryandan da Malatya genelinde sorumluluk alanları içerisinde bulunan ve ağır geçen kış şartlarından dolayı yıpranan ve bozulan yollarda bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Yapılan asfalt çalışmaları hakkında bilgiler veren Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Hakan Demir, "Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı olarak kış mevsiminin etkilerinin ortadan kalkması ile birlikte Malatya genelindeki yol çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak gerek kırsal mahallelerde gerekse de merkezde asfalt kaplama çalışmalarının yanında yeni yollar hizmete açma, yeni bulvarlar Malatya'ya kazandırma ve çevre yolumuza alternatif yollar açma çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımızın yanında şehir merkezinde eskimiş, yıpranmış olan yollarımızı yenilemek için freze makinesi ile kaldırılan asfalt tabakasının yerine yeniden asfalt serimi yapılarak yollarımız daha sağlıklı ve konforlu bir hale getiriliyor. Ekiplerimizle birlikte şu anda Fırat Mahallesi Hastane Caddesi, İndere Caddesi ve Kürsü Sokak ile çevresinde asfalt yenileme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca bu bölgede yeni yapılan devlet hastanesinden dolayı oluşabilecek trafik yoğunluğundan dolayı akıllı kavşak düzenleme çalışmasını Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımız neticesinde halkımız daha güvenli ve konforlu bir ulaşım yapma imkânına kavuşmuş olacak" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Büyükşehir Belediyesi Hakan Demir Hastane Malatya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title