Haberler

Genel Seçime Doğru

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan geçici aday listeleri şöyle:

MUĞLA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Hasan Özyer

2-Hasan Kökten

3- Elvan Göçer

4-Mehmet Yavuz Demir

5-Muhittin Kayabaş

6-Özben Yelda Erol Gökcan

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Akın Üstündağ

2-Ömer Süha Aldan

3- Nurettin Demir

4-Burak Erbay

5-Emrah Doğu

6-Süleyman Girgin

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mehmet Erdoğan

2- Peyami Cinaz

3- Asım Başaran

4-Nuri Öztürk

5-Ferat Yüksel

6-Arif Ziya Keloğlu

Halkların Demokratik Partisi

1-Münevver Hürriyet Karadeniz

2- Mehmet Polat

3- Nurhayat Tekgül

4-Kamuran Resuloğulları

5-Ayla Ableyla

6-Mehmet Emin Gers

MUŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Mehmet Emin Şimşek

2-Abdulselam Er

3-Halis Saltık

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Şemsettin Onuler

2-Ali Haydar Fırat

3- Yıldırım Paçal

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Abdurrahman Gümüş

2- Tarkan Dede

3- Fatma Yıldırım

Halkların Demokratik Partisi

1-Burcu Çelik Özkan

2-Ahmet Yıldırım

3-Mensur Işık

NEVŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Mustafa Açıkgöz

2-Murat Göktürk

3-Ebubekir Gizligider

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Hilmi Bülent Tekiner

2-Cuma Yorgancı

3- Osman Fahri Ertik

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mehmet Varol

2-Sait Yüksel

3- Mustafa Uğur

Halkların Demokratik Partisi

1-Ahmet Mete Pak

2-Funda Temel

3-Bekir Fuat Akbel

NİĞDE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Alpaslan Kavaklıoğlu

2-Erdoğan Özegen

3-Yaşar Ataç

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Doğan Şafak

2-Sevgi Özbek

3- Ramazan Ertan

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Vedat Bayram

2-Murat Işıklı

3-Hakan Er

Halkların Demokratik Partisi

1-Cafer Kılıç

2-İpek Ekran

3-İbrahim Avşar

ORDU

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Numan Kurtulmuş

2-Oktay Çanak

3-İhsan Şener

4-Ayşe Nilgün Tomakin

5-Şakir Çoban

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Seyit Torun

2-Mustafa Adıgüzel

3-İdris Yıldız

4-İsa Yazıcı

5-Osman Güngör

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Cemal Enginyurt

2-Murat Kaçak

3-Hakan Yakışan

4-Ali İhsan Aydın

5-Faruk Kütük

Halkların Demokratik Partisi

1-Ahmet Cevat Güney

2-Cahit Ongunyurt

3-Güngör Ataş

4-Turan Bayrak

5-Güven Atabay

OSMANİYE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Suat Önal

2-Mücahit Durmuşoğlu

3-Mehmet Sarı

4-Emir Hasan Arslantaş

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Nihat Çerçi

2-Murat Koluçolak

3-Serpil Düzgün

4-Hatice Erdur

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Devlet Bahçeli

2-Ruhi Ersoy

3-Elif Loğoğlu

4-Mehmet Vural

Halkların Demokratik Partisi

1-Ahmet Şakır

2-Nazlı Yusufoğlu Kızılkaya

3-Hatice Betül Çelebi

4-Emine Ruken Akça

RİZE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Hasan Karal

2-Hikmet Ayar

3-Osman Aşkın Bak

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Kenan Bıyık

2-Tahsin Ocaklı

3-Candan Eyüboğlu

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Osman Cem Kazmaz

2-Ömer Ökten

3-Erol Kabaoğlu

Halkların Demokratik Partisi

1-Necmettin Durmuş

2-Selda Karafazlı Kurşun

3-Kerem Ay

SAKARYA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Ayşenur İslam

2-Mustafa İsen

3-Ali İhsan Yavuz

4-Recep Uncuoğlu

5-Ali İnci

6-Recep Hacıeyüpoğlu

7-Bilgehan Doğru

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Engin Özkoç

2-Hüseyin Avni Şahin

3-Erdoğan Isır

4-Ayhan Bal

5-Elif Asiye Başer

6-Ayşe Kılıç

7-Enis Ceylan

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Zihni Açba

2-Orhan Ünver

3-Ali Rıza Acartürk

4-Hüsamettin Atasever

5-İsmail Kamil Doğancı

6-Gökhan Taşdeviren

7-Serdar Çakan

Halkların Demokratik Partisi

1-Neslin Gümüş

2-İbrahim Uzen

3-Leyla Kızıl

4-Cumhur Atay

5-Ayşegül Altıntaş

6-Aydın Kınay

7-Tülay Demirtaş

SAMSUN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Akif Çağatay Kılıç

2-Ahmet Demircan

3-Fuat Köktaş

4-Çiğdem Karaaslan

5-Hasan Basri Kurt

6-Kamuran Özden

7-Yılmaz Hocaoğlu

8-Hüseyin Avni Çatal

9-Adem Tuncer

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Kemal Zeybek

2-Hayati Tekin

3-Neslihan Hancıoğlu

4-Müşfik Veysel Erdoğan

5-Şaban Sevinç

6-Fatma Necile Çokay

7-Atıf Tomrukçu

8-Şevki Yılmaz

9-Mehmet Atalay

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Erhan Usta

2- Hüseyin Edis

3-Akın Üner

4-Mustafa Keskin

5-Pınar Kılınç

6-Osman Teber

7-Kemal Bostancı

8-Mehmet Ayhan Acar

9-Ayten Başkan Yüksel

Halkların Demokratik Partisi

1-Alp Altınörs

2-Makbule Efe Baysal

3-İlhan Cüre

4-Sait Kocaman

5-Ahmet Çağın

6-Emine Çepni

7-Mahmut Arslan

8-Saliha Alaca

9-Erdal Yüksel

SİİRT

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Yasin Aktay

2-Haşim Taşkıran

3-Ali İlbaş

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Fırat Soysal

2-Cindi Eren

3-Kamile Balcı

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Abdullah Bayram

2-Beşir Sevinç

3-Erhan Özgen

Halkların Demokratik Partisi

1-Kadri Yıldırım

2-Hatice Seviptekin

3-İsmail Aydın

SİNOP

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Cengiz Tokmak

2-Nazım Maviş

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Barış Karadeniz

2-Mustafa Acun

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Mustafa Meftun Çağlar

2-Rahmi Öztürk

Halkların Demokratik Partisi

1-Zeki Çelik

2-Ayşegül Kafkas

SİVAS

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-İsmet Yılmaz

2-Hilmi Bilgin

3-Selim Dursun

4-Adem Yıldırım

5-Yalçın Özdemir

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Ali Akyıldız

2-Haydar Gölbaşı

3-Ulaş Karasu

4-Baki Çoban

5-İsmail Şahin

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Celal Dağgez

2-Oğuz Özdemir

3-Muammer Demirci

4-Hamit Özkan

5-Kadir Eğri

Halkların Demokratik Partisi

1-Dursun Yıldız

2-Şahturna Ağdaşan

3-Mevlude Acar

4-Cevat Aktaş

5-Yaşar Vural

ŞANLIURFA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Nureddin Nebati

2-Mehmet Kasım Gülpınar

3-Seyit Eyyüpoğlu

4-Mazhar Bağlı

5-Halil Özcan

6-Hamide Sürücü

7-Ahmet Eşref Fakıbaba

8-Mehmet Akyürek

9-Mahmut Kaçar

10-Yusuf Eğilmez

11-Yıldız Konal Süslü

12-Abdullah Yeşil

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Ali Murat Bucak

2-Hasan Oğul

3-Resul Bebe

4-Sedat Sağır

5-İsmail Bahçacı

6-Mahmut Han Şahin

7-Akile Yektaş

8-Muzaffer Yiğitbaşı

9-Kemal Eşsiz

10-Ahmet Helvacı

11-Lütfü Küçükbayrak

12-Caner Çamlıbel

Milliyetçi Hareket Partisi

1-İbrahim Özyavuz

2-İsmail Bağış

3-İbrahim Doğan

4-Mehmet Akdeniz

5-Mustafa Çiftçi

6-Murat Kaçak

7-İsmail Akbulut

8-Şermin Ataş

9-İsmail Taş

10-Ömer Çağlar Yılmaz

11-Can Halil Çizmecioğlu

12-Mustafa Remzi Karataş

Halkların Demokratik Partisi

1-Osman Baydemir

2-Dilek Öcalan

3-İbrahim Ayhan

4-Leyla Güven

5-Ziya Çalışkan

6-Yasin Batan

7-Gülcan Avcı

8-Serhat Dicle Yüksel

9-Hacire Aksoy

10-Rasim Çakmak

11-Yağmur Akay

12-Asye Doğan

ŞIRNAK

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Arslan Tatar

2-Adnan Şık

3-Lezgin Adıyaman

4-Rizgin Birlik

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Abdullah Gökçe

2-Agit Aykut

3-Hava Adıyaman

4-Şahin Zirek

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Hakim Zeyrek

2-Nizar Zeyrek

3-Sultan Semra Arslan

4-Gündüz Ökten

Halkların Demokratik Partisi

1-Faysal Sarıyıldız

2-Leyla Birlik

3-Ferhat Encu

4-Aycan İrmez

TEKİRDAĞ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Mustafa Yel

2-Ayşe Doğan

3-Metin Akgün

4-Eyüp Kanar

5-Hakan Sunal

6-Ahmet Üzgün

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Faik Öztrak

2-Candan Yüceer

3-Emre Köprülü

4-İlhami Özcan Aygun

5-Arzu Mandalı Sucu

6-Şerafetdin Terzi

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Bülent Belen

2-Hakan Özgül

3-Kamil Günay

4-Arif Yalçın

5-İsmet Fıçıcı

6-Muhammer Varol

Halkların Demokratik Partisi

1-Erdal Avcı

2-Sevgi Evren Köroğlu

3-Sabri Topçu

4-Sadi Özdemir

5-Elif Güler

6-Lokman Tekin

TOKAT

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Coşkun Çakır

2-Celil Göçer

3-Fatma Gaye Güler

4-Fatih Akgün

5-Mustafa Arslan

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Orhan Düzgün

2-Gülperi Coşar

3-Mine Baş

4-Sinan Yavuz Yavaş

5-Tahir Yıldırım

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Abdurrahman Başkan

2-Hüseyin Erkan İkikat

3-Yücel Bulut

4-Mustafa Afşın Ünverdi

5-Kübra Sever Taşkıran

Halkların Demokratik Partisi

1-Murat Toprak

2-Bahar Özer

3-Erkan Keskin

4-Şahap Yıldırım

5-Gülcan Gümüş

TRABZON

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Süleyman Soylu

2-Muhammet Balta

3-Ayşe Sula Köseoğlu

4-Adnan Günnar

5-Nihat Tosun

6-Salih Cora

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Haluk Pekşen

2-Ali Türen Öztürk

3-Ahmet Kaya

4-Murat Özçilingir

5-Yavuz Karan

6-Mustafa Aydın

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Koray Aydın

2-Yavuz Aydın

3-Hüseyin Örs

4-Hasan Akyüz

5-Hasan Suiçmez

6-Hikmet Yılmaz

Halkların Demokratik Partisi

1-Hüseyin Taka

2-Mehmet Can Mutlu

3-Abdulselam Kılıç

4-Mehmet Mustafa Olcayto

5-Turan Çavuşoğlu

6-Nurettin Karadeniz

TUNCELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Mehmet Tunç

2-Ali Ulvi Seyrek

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Saniye Barut

2-Kemal Yaşar Atmış

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Namık Dursun

2-Hıdır Budak

Halkların Demokratik Partisi

1-Alican Önlü

2-Edibe Şahin

UŞAK

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Mehmet Altay

2-Eyüp Gökhan Özekin

3-Hüseyin Keskin

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Özkan Yalım

2-İsmet Akın

3-Mustafa Aydın

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Durmuş Yılmaz

2-Gökhan Özoğul

3-Muhammet Gür

Halkların Demokratik Partisi

1-Hanife Güzel

2-Mustafa Kızıldağ

3-Seyithan Yetkin

VAN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Burhan Kayatürk

2-Ömer Çaha

3-Nahide Hakan

4-Faruk Alpaslan

5-Hamdullah Şevli

6-Özge Burak Deger

7-Yakup Aladağ

8-Nizamettin Ağar

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Nadir Kartal

2-Erkan Nükte

3-Gürgin Aslan

4-Hatice Gülenoğlu

5-Gülcan İnce

6-Hayrullah Irtak

7-Abubekir Yeşilova

8-Muhtar Erdoğan

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Gültekin Çavuşoğlu

2-Yavuz Selim Camuşcu

3-Necdet Öztürkçü

4-Ümit Akdağ

5-Mustafa Alkoç

6-Cengiz Çetinöz

7-Ebru Berköz Karaca

8-Ömer Kurtbeyoğlu

Halkların Demokratik Partisi

1-Figen Yüksekdağ Şenoğlu

2-Lezgin Botan

3-Yurdusev Özsökmenler

4-Adem Özcaner

5-Tuğba Hezer

6-Selami Özyaşar

7-Remzi Özgökçe

8-Yeliz Yıldırım

YALOVA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Fikri Demirel

2-Mehmet Demirhan

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Muharrem İnce

2-Murat Ocak

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Ünlem Üstel

2-Ahmet Gençtürk

Halkların Demokratik Partisi

1-Nizamettin Öztürk

2-Aynur Erbay

YOZGAT

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Abdulkadir Akgül

2-Ertuğrul Soysal

3-Yusuf Başer

4-İskender Minar

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Hasan Aslan Nurdoğdu

2-Zeynep Kılıçarslan

3-Gülhanım Ceylan

4-Hatice Açıkgöz

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Sadir Durmaz

2-Mehmet Ali Çakır

3-Seyit Yücel

4-Yusuf Mertoğlu

Halkların Demokratik Partisi

1-Metin Eroğlu

2-Şükrü Almaz

3-Hatice Ücar

4-Selami Üstündağ

ZONGULDAK

Adalet ve Kalkınma Partisi

1-Hüseyin Özbakır

2-Faruk Çaturoğlu

3-Özcan Ulupınar

4-Emine Çift

5-Akın Kaymak

Cumhuriyet Halk Partisi

1-Şerafettin Turpcu

2-Ünal Demirtaş

3-Deniz Yavuzyılmaz

4-Harun Akın

5-Ali İhsan Köktürk

Milliyetçi Hareket Partisi

1-Zeki Çakan

2-Yavuz Erkmen

3-Ahmet Emre Bayramoğlu

4-Şeyma Elmas Songür

5-Meral Demirbaş

Halkların Demokratik Partisi

1-Ali Topaloğlu

2-Songül Tatlı

3-Fahri Bozbaş

4-İsmahan Yaşar

5-Bedirhan Güneş

(Bitti)

Kaynak: AA / Güncel

Ali İhsan Yavuz Hasan Kökten Elvan Göçer Hasan Özyer Politika Güncel Haberler

İstanbul'da pastanede silahlı çatışma: 3 ölü, 5 yaralı

İstanbul'da pastanede silahlı çatışma: 3 ölü, 5 yaralı

O anlar kamerada! Okuldaki mezuniyet kutlamasında helyum gazlı balon patladı

O anlar kamerada! Okuldaki mezuniyet kutlamasında helyum gazlı balon patladı

Ayhan Bora Kaplan: Bir tanem sözü yanlışlıkla ağzımdan çıktı

Ayhan Bora Kaplan: Bir tanem sözü yanlışlıkla ağzımdan çıktı

Bakan Şimşek: Vergi kaçakçılarını ihbar edenlere ikramiye

Bakan Şimşek: Vergi kaçakçılarını ihbar edenlere ikramiye

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title