Haberler

Genç Yetenekler Üçüncü Kez İstinyePark Sahnesinde Buluşuyor

Güncelleme:

İstinyePark, 5 Mayıs Pazar günü Tan Sağtürk Akademi danışmanlığında gerçekleşecek dans festivaline üçüncü kez ev sahipliği yapacak.

İstinyePark, sanatla, dansla ve güzel sanatlarla ilgilenen gençleri 5 Mayıs Pazar günü üçüncüsü gerçekleşecek olan dans festivalinde ağırlıyor. Tan Sağtürk Akademi danışmanlığında tasarlanan İstinyePark Dans Festivali'nde, dansla ilgilenen 400'e yakın genç yetenek ana etkinlik alanında sahne alacak.

İstinyePark, 5 Mayıs Pazar günü, 14.30 – 17.00 saatleri arasında yapılan ve katılımın ücretsiz olduğu festivalde, dansla ilgilenen yetenekli gençlere kendilerini ifade edebilecekleri bir platform sunuyor.

Sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yapacağı festivalde, okul dans gruplarının yanı sıra Tan Sağtürk Akademi dans bölümü öğrencileri ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nden misafir sanatçılar da özel gösteriler gerçekleştirecek. Festival jürisinde ise Tan Sağtürk'e Çağla Şıkel ve Burcu Esmersoy eşlik edecek. Festival grupları, Caz danstan Karadeniz halk danslarına, Hip Hop'tan modern dansa, çarliston dansından klasik baleye farklı tarzlarda hazırladıkları dans gösterileriyle sahne alacaklar.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da festival sonunda seçilen iki yetenekli dansçı, Tan Sağtürk Akademi'de bir yıllık burs ödülü kazanacak.

Festivalin sosyal sorumluluk ayağında, İZEV (İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı) gençleri İstinyePark Dans Festivali'nde sahneye onur konuğu olarak çıkacak.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Tan Sağtürk Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title