Haberi Paylaş

Düzce'de Traktörün Üzerine Ağaç Devrildi

Düzce'de Traktörün Üzerine Ağaç Devrildi

Güncel Haberler

Düzce Yığılca Kaymakamı Mehmet Özcan, traktörün üzerine ağaç devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 6 işçinin ailelerini ziyaret etti.

Yığılca Kaymakamı Mehmet Özcan, traktörün üzerine ağaç devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 6 mevsimlik işçinin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Sarıkaya köyündeki ailelere taziye dileklerini ileten Özcan, benzer kazaların yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınacağını ve çalışmaların yoğunlaştırılacağını söyledi.

Kazanın meydana geldiği tarihte izinli olduğu için ilçede bulunamadığını kaydeden Özcan, hayatını kaybedenlerin yakınları ve yaralananların ihtiyaçlarının giderilmesi için çalıştıklarını anlattı.

Yıgılca ilçesinde bir hafta önce Işığan Deresi yakınlarında yol kenarındaki kayın ağacı, şiddetli rüzgar nedeniyle çalı ve diken temizliği yapan 30 işçinin bulunduğu traktörün römorkuna devrilmiş, Birgül  (34) ve Hale Çelik (17), Nazım Kara (43), Erkan Çakır (23), Sedat Yalçın (13) ve Adalet Altay (40), olay yerinde hayatını kaybetmişti. - Düzce

AA / Güncel

Mehmet Özcan Sarıkaya Yığılca Düzce Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title