Haberler

Binlerce Ev Sular Altında Kaldı

Endonezya'da sel- Bandung şehrinde binlerce ev sular altında kaldı Endonezya'da etkili olan yağışlar sonucu oluşan sellerde binlerce ev sular altında kaldı.

Endonezya'da sel- Bandung şehrinde binlerce ev sular altında kaldı Endonezya'da etkili olan yağışlar sonucu oluşan sellerde binlerce ev sular altında kaldı.İki gündür etkisini arttıran muson yağmurları nedeniyle Batı Jawa'daki Bandung şehrinde 2 metreyi bulan sel, evleri sular altında bıraktı. Endonezya Ulusal Afet Ajansından yapılan açıklamaya göre, bölgede bulunan yaklaşık 15 bin ev selden etkilendi, binlerce insan tahliye edildi. Bölgeye kurtarma ekipleri sevk edildi, mahsur kalanlar botlarla güvenli bölgelere taşındı. Meteoroloji yetkilileri yağışların süreceğini, Bandung şehri ve çevresinde alarm durumuna geçildiğini belirtti. Bölgedeki kurtarma ekiplerinden birinde görevli Sot Rıdwan, "Yağışlar bugün çok şiddetli yağınca, her yeri sel bastı. Bir anda sel suları yükseldi. Bölgemizde bulunan bütün evler tamamen sular altında. Biz de mahsur kalanları botlarla güvenli bölgelere tahliye ediyoruz" dedi.Tropikal kuşakta yer alan Endonezya'da her sene yağmur sezonunda sık sık sel olayları görülüyor. Geçen yıl meydana gelen sellerde ülkede 25 kişi hayatını kaybetmişti. -

Kaynak: AA / Güncel

Bandung Politika Güncel Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title