Beylikdüzü Migros Avm'de 1980'li Yıllara Yolculuk - Haberler
Haberi Paylaş

Beylikdüzü Migros Avm'de 1980'li Yıllara Yolculuk

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Beylikdüzü Migros Avm'de 1980'li Yıllara Yolculuk

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nin 17 Şubat-2 Mart tarihleri arasında düzenlediği 80’ler sergisi ve nostaljik organizasyonlar tüm hızıyla devam ediyor.

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi'nin 17 Şubat-2 Mart tarihleri arasında düzenlediği 80'ler sergisi ve nostaljik organizasyonlar tüm hızıyla devam ediyor.

Geçmişe özlem duyan, çocukluğunu ve gençliğini anımsamak isteyenler, Beylikdüzü Migros AVM tarafından organize edilen "80'ler" sergisi ile birlikte zaman tünelinde yolculuğa çıkma fırsatı buldu. 80'li yıllara ait moda, sanat görsellerinin de sergilendiği organizasyonda 80'li yıllara ait gazete manşetleri de sergide ilgi çeken bölümler arasında yerini aldı. Beylikdüzü Migros AVM'nin düzenlediği organizasyon kapsamında Türk Sanat Müziğinin dev ismi assolist Neşe Karaböcek, Türk popunun renkli yorumcularından Seyyal Taner ile birlikte, Türk popunun önemli yorumcuları Semiha Yankı, Ersan Erdura, Yeşim, Nur Yoldaş, Tülay Özer ve Ercan Turgut da sahne aldı. Çeşitli etkinlik ve sürprizlerle Beylikdüzü Migros AVM'de devam edecek olan sergi, 2 Mart'a kadar ziyaretçilerini bekliyor olacak. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Beylikdüzü, Migros, Politika, Güncel, Haberler

title