Haberi Paylaş

Balık tutkunlarının hafta sonu durağı Habur Çayı oldu

Güncel Haberler

Balık tutkunlarının hafta sonu durağı Habur Çayı oldu Şırnak'ta hafta sonunu doğayla iç içe geçirmek isteyen vatandaşlar oltalarını ve serpmelerini yanına alıp Habur Çayı'nda balık tuttu.

Balık tutkunlarının hafta sonu durağı Habur Çayı oldu

ŞIRNAK - Şırnak'ta hafta sonunu doğayla iç içe geçirmek isteyen vatandaşlar oltalarını ve serpmelerini yanına alıp Habur Çayı'nda balık tuttu.

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde bulunan Habur Çayı, doğa ve balık tutkunlarının hafta sonu durağı oldu. Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen vatandaşlar Habur Çayı'nın yolunu tutarak, balık keyfi yaptı. Dron ile havadan görüntülenen Habur Çayı, manzarasıyla görenleri adeta hayran bırakıyor.

Habur Çayı'na sürekli gelerek balık tuttuğunu aktaran Tahsin Uluer, "Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi Habur Çayı'ndayız. 1 Eylül itibariyle balık sezonunun açıldığını duyduk. Bununla birlikte büyük bir sevinç, mutluluk yaşadık. Bu vesileyle arkadaşlarla Habur Çayı'na geldik, balık tutuk, pikniğimizi yaptık. Çok güzel duygular yaşadık. İstiyoruz ki bu topraklar hep huzurlu olsun. İnsanlar gelip bu memleketin güzelliklerini görsünler. İnsanlar hep buradan batıya giderek tatilini yapacak diye bir şey yok. Şırnak'ta Türkiye'nin 81 ilinden bir parçadır. İstiyoruz ki batıdaki insanlar da gelip burayı görsünler. Buralarda mermilerin sustuğu, huzurun olduğu, güzel ortamın olduğu bir yerdir" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Melih Yiğit - Güncel

Beytüşşebap Şırnak Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title