Haberler

Adliye Karıştı! Polis Avukatlara Müdahale Etti

Güncelleme:

İstanbul Adliyesi önünde pankart açarak oturma eylemi yapmak isteyen 20 kişilik avukat grubuna polis müdahale etti. Arbedede eylemci avukatlarının yerlerde sürüklendi.

Çağdaş Hukukçular Derneği üyesi bir grup avukat, avukatların da yargılandığı dava öncesi Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde açıklama yapmak istedi. Ancak açıklama yapılmasına izin vermeyen polis, gruba müdahale etti.

POLİS AVUKATLARA MÜDAHALE ETTİ

Çağdaş Hukukçular Derneği üyesi yaklaşık 20 avukat, Çağlayan'da bulunan İstanbul Adliyesi C Kapısı önünde pankart açarak oturma eylemi yapmak istedi. Sloganlar atarak cübbeleriyle yere oturan avukatlara, çevik kuvvet polisi kalkanlarla müdahale etti.


GÖZALTINA ALINANLAR OLDU

Müdahale sırasında yaşanan arbedede eylemci avukatları ve bazı polislerin yere düştüğü görüldü. Bazı avukatlar polis tarafından gözaltına alınırken, bir avukat ise fenalık geçirdi. Adliye önündeki gerginlik sürüyor.
Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Çağdaş Hukukçular Derneği Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500

Yorumlar (34)

pillow fighter:

pos bıyıklı çakma devrimcilere acımayın :)) ermenidir bunlar, vurun boyunlarına kopsun

27
5
yanıtYanıtla
Neo:

Tutuklayin batan haini avukat bozuntularini. Cogu dhkpcli bunlarin

25
4
yanıtYanıtla
abizer:

keser doner sap doner birgun sanada girer o cop bulent arinca bak ornek ol duduk

yanıt12
yanıt6
ıoı:

Söylediklerin şüpheli alnında pkklı yazıyor! Hain kelimesinin anlamını bile bilmeyen cahil

yanıt1
yanıt1
salak koyunlara:

Çaresiz faşist iktidara bakın, 20 kişilik eyleme bile saldırmaya mecbur kalıyor. Bıraksalar, her yer tutuşacak.

3
25
yanıtYanıtla
yemezler hadi canım bekleme yapma:

la beyni yıkanmış. Bizim beynimizi yıkayamazsın. Biz neyin ne olduğunu senden daha iyi biliyoruz. Avukatlar bilmiyorlar mı izinsiz gösterinin suç olduğunu?

yanıt6
yanıt1
ccc:

Polisin anlindan operim!! Acimayin bunlara,

17
6
yanıtYanıtla
YİLMUT:

işte tam POLİS DEVLETİNİN RESMİ. . . .

8
15
yanıtYanıtla
Vatandaş:

Avukat ta avukat olsun militanlık yapcaksa daga cıksın.

yanıt3
yanıt0
efe:

ulan sizin gibi cagdas olmaz olsun diplamali cahiller vatan hayinleri

16
7
yanıtYanıtla
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title