Haberler

  Aciz ve Alçak Davranış

  İngiltere Başbakanı Theresa May, Avam Kamarası'nda her hafta düzenlenen 'Başbakan'a Sorular' oturumunda, milletvekillerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

  İngiltere Başbakanı Theresa May, Avam Kamarası'nda her hafta düzenlenen 'Başbakan'a Sorular' oturumunda, milletvekillerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Oturumu, hayatını kaybeden dünyaca ünlü İngiliz fizikçi Stephen Hawking'in ailesi ve dostlarına taziyelerini ileterek açan May, "Profesör Hawkings'in bilime katkıları zaten konuşuyor. Hawkings, dünya genelinde insanlara ilham kaynağı olmuştur" dedi.

  'TOPLUMUMUZDA YERİ YOK'

  İngiltere'de bazı aşırı sağcı grupların halkı Müslümanlara karşı şiddete çağıran 'Bir Müslümanı cezalandır' mektubunun yanı sıra bazı Müslüman milletvekillerine iletilen şüpheli paketler konusuna değinen Başbakan May, şunları söyledi:

  "Tüm kamaranın bu aciz ve alçak davranışın kınanmasında bana katıldığından eminim. Bunun toplumumuzda hiçbir yeri bulunmuyor. Mektuplara ilişkin soruşturmanın devam ettiğini ve olayın sorumlularının adaletin karşısına çıkarılması için adımlar atıldığını kamaraya bildiriyorum."

  'HEPİMİZ KINAMALIYIZ'

  Ana muhalefetteki İşçi Partisinin lideri Jeremy Corbyn de partisinden 4 milletvekiline bu mektupların gönderildiğini, bunların yanında şüpheli madde içeren paketlerin de iletildiğini anımsattı. Corbyn, "Müslüman vekillere gönderilen bu aşağılık mesajlar ile tehdit edici paketlerin kınanmasında başbakana katılıyorum. Ülke genelindeki Müslüman ailelere gönderilen tacizci mesajlarla artan İslamofobi de hepimiz tarafından kınanmalıdır" dedi.

  Kaynak: Hürriyet / Güncel

  Stephen Hawking Theresa May Politika Güncel Haberler

  Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

  Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

  Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

  Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

  Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

  Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

  Bakmadan Geçme

  Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! UEFA Avrupa Ligi kupasını kim kazandı 2024? Atalanta Bayer Leverkusen maçı ne oldu, UEFA'yı kim aldı?
  AK Parti'de bir istifa daha! Rize'nin ardından Adıyaman il başkanı da görevinden affını istedi

  AK Parti'de bir istifa daha! Rize'nin ardından Adıyaman il başkanı da görevinden affını istedi

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title