Gençlerbirliği Oftaşspor'da Sterjovskı Sürprizi

Gençlerbirliği Oftaşspor'un Premier Lig Takımlarından Derby County ile Anlaşan Avustralyalı Futbolcusu Mile Sterjovski'nin Trabzonspor Maçında Forma Giymesi Şaşkınlıkla Karşılandı.

Gençlerbirliği Oftaşspor'da Sterjovskı Sürprizi

Gençlerbirliği Oftaşspor'un Premier Lig takımlarından Derby County ile anlaşan Avustralyalı futbolcusu Mile Sterjovski'nin Trabzonspor maçında forma giymesi şaşkınlıkla karşılandı.

Gençlerbirliği Oftaşspor'un 9 Ocak tarihinde Denizlispor ile oynadığı Fortis Türkiye Kupası maçına forma giyen ve maçın ardından yaptığı açıklamada İngiltere'nin Derby County takımıyla anlaştığını açıklayan Sterjovski, 2 maçlık aranın ardından Trabzonspor maçında Kırmızı-siyahlı formayı giydi. Derby County ile anlaştığını belirten ve İngiltere'ye giden Sterjovski, Gençlerbirliği Oftaşspor'un ligde oynadığı Gençlerbirliği ve kupada oynadığı Bursaspor maçlarında forma giymemişti. Sterjovski'nin böyle bir

durumda Trabzonspor karşısında ilk 11'de forma giymesi şaşkınlığa sebep oldu. Sterjovski'nin, Derby County ile anlaşmasında bir problemin olmadığı ve çarşamba günü sonucu belli olacak olan çalışma izninin çıkmasını beklediği öğrenildi. Sterovski'nin çarşamba günü çalışma izni çıkması durumunda İngiltere temsilcisiyle resmi sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

(EKO-İY-OK-S)

Kaynak: İHA